Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Artimiausi renginiai

Naujienos Spausdinti RSS

Ambasadorė V. Motulaitė susitiko su Rumunijos URM valstybės sekretoriumi

Sukurta 2021.02.17 / Atnaujinta 2021.02.17 13:48
   Ambasadorė V. Motulaitė susitiko su Rumunijos URM valstybės sekretoriumi
   Ambasadorė V. Motulaitė susitiko su Rumunijos URM valstybės sekretoriumi

   Vasario 17 dieną Lietuvos ambasadorė Rumunijoje Violeta Motulaitė susitiko su Rumunijos užsienio reikalų ministerijos valstybės sekretoriumi Danutu Neculaescu. Susitikimo metu buvo aptarti aktualūs Lietuvos užsienio politikos klausimai.

   Ambasadorė V. Motulaitė pristatė šalies pozicijas Baltarusijos, NATO ir saugumo politikos, Rytų partnerystės, Rusijos klausimais.

   „Noriu pasidžiaugti, jog Lietuva ir Rumunija išlieka bendramintės ir patikimos partnerės, o pastaruoju metu politiniai kontaktai tampa vis intensyvesni“, - minėjo ambasadorė V. Motulaitė.

   Valstybės sekretorius D. Neculaescu dėkojo Lietuvai už jos tvirtą ir principingą poziciją bei iniciatyvas saugumo politikos bei Europos Sąjungos Rytų partnerystės ir santykių su Rusija klausimais.

   Valstybės sekretorius Danutas Neculaescu yra atsakingas už Rytų kaimynystės ir saugumo politiką, Šiaurės Ameriką, ESBO, ginklų neplatinimą ir ginklų kontrolę.

   Susijusios naujienos Visos naujienos »
   IMG_20210222_145242_resized_20210222_033619133.jpg

   Vasario 22 dieną Lietuvos ambasadorė Rumunijoje Violeta Motulaitė susitiko su Rumunijos Senato užsienio reikalų komiteto pirmininku Titusu Corlateanu.

   Atstovybių naujienos »

   Sausio 5 dieną užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis telefonu kalbėjosi su Rumunijos ambasadoriumi Lietuvoje Cosminu Dinescu. G. Landsbergis pasidžiaugė gerais Lietuvos ir Rumunijos santykiais, abi pusės sutarė toliau stiprinti dvišalį politinį ir ekonominį bendradarbiavimą.

   Dvišaliai santykiai »
   IMG_6519.jpg

   Spalio 27 dieną užsienio reikalų viceministras Albinas Zananavičius nuotoliniu būdu dalyvavo Bukarešte (Rumunijoje) organizuotoje konferencijoje, skirtoje situacijai bei ateities perspektyvoms Baltarusijoje aptarti.

   Daugiašaliai santykiai »