Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Artimiausi renginiai

Naujienos Spausdinti RSS

Ambasadorius A. Krivas susitiko su Pasaulio intelektinės nuosavybės organizacijos generaliniu direktoriumi

Sukurta 2020.11.19 / Atnaujinta 2020.11.19 16:11
  Ambasadorius A. Krivas susitiko su Pasaulio intelektinės nuosavybės organizacijos generaliniu direktoriumi

  Lapkričio 19 dieną Lietuvos nuolatinis atstovas Ženevoje ambasadorius Andrius Krivas susitiko su Pasaulio intelektinės nuosavybės organizacijos (PINO) generaliniu direktoriumi Darenu Tangu. Susitikime daug dėmesio skirta Lietuvos ir PINO bendradarbiavimui intelektinės nuosavybės apsaugos ir inovacijų skatinimo srityje. 

  Ambasadorius padėkojo už aktyvią PINO veiklą stiprinant globalią intelektinės nuosavybės teisinės apsaugos sistemą ir reikšmingą indėlį į Covid-19 pandemijos sukeltų sveikatos ir ekonominių iššūkių sprendimą.

  PINO yra pasaulinis intelektinės nuosavybės paslaugų, politikos, informacijos ir bendradarbiavimo forumas, skirtas sukurti subalansuotą ir efektyvią tarptautinę intelektinės nuosavybės apsaugos sistemą, skatinančią naujoves ir kūrybiškumą. Ši specializuota Jungtinių Tautų agentūra vienija 193 valstybes nares. Lietuva PINO nare tapo 1992 metais.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  WIPO.jpg

  Vasario 9 dieną surengtoje ceremonijoje Lietuvos nuolatinis atstovas prie Jungtinių Tautų biuro ir kitų tarptautinių organizacijų Ženevoje ambasadorius Andrius Krivas prezidento Gitano Nausėdos vardu deponavo prisijungimo prie Pasaulio intelektinės nuosavybės organizacijos (PINO) Nairobio sutarties dėl olimpinio simbolio apsaugos raštus.

  Daugiašaliai santykiai »