Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Artimiausi renginiai

Naujienos Spausdinti RSS

Ambasadorius G. Varvuolis dalyvavo Azijos ir Europos fondo valdytojų tarybos posėdyje

Sukurta 2020.06.12 / Atnaujinta 2020.06.12 15:23

Birželio 10-11 dienomis Lietuvos ambasadorius Japonijoje Gediminas Varvuolis dalyvavo Azijos ir Europos fondo (ASEF) valdytojų tarybos nuotoliniame posėdyje. Fondo tikslas - siekti geresnio tarpusavio supratimo ir bendradarbiavimo tarp Azijos ir Europos, skatinant intelektualinius, kultūrinius mainus ir žmonių kontaktus.

Posėdyje buvo apsvarstyti 2021 metų projektų pasiūlymai kultūros, švietimo, tvaraus vystymo, valdymo ir medijų srityse. Didelis dėmesys skirtas komunikacijos skaitmenizavimui, efektyviam internetinių platformų ir socialinių tinklų panaudojimui bei dalies veiklos perkėlimui į virtualią erdvę. 

Valdytojų tarybos nariai taip pat aptarė pandemijos įtaką organizacijos vykdomiems projektams ir jų finansavimui. Ambasadorius G.Varvuolis savo pasisakyme kvietė išlaikyti tokias kertines ASEF programas kaip „ASEF Culture 360“ ir ypač „Mobility First“, kuri šiuo metu yra suspenduota, tačiau atsinaujinus tarptautiniam mobilumui turėtų ir toliau užtikrinti galimybę Europos ir Azijos šalių menininkams bei kultūros profesionalams geriau pažinti vieniems kitus. Posėdžio metu patvirtintos rekomendacijos tolimesnei fondo veiklai.

Susijusios naujienos Visos naujienos »
4.jpeg

Lietuvos ambasadorius Japonijoje Gediminas Varvuolis lankėsi Lietuvos savaitės renginiuose Hiracukos mieste. Renginių metu buvo rodomas reportažas apie Sugiharos namus Kaune, vyko lietuviškų produktų pristatymas, surengta nuotraukų ekspozicija.

Dvišaliai santykiai »
1_1.png

Spalio 7 dieną Lietuvos ambasada Tokijuje surengė antrąjį regioninį Australijoje, Naujojoje Zelandijoje ir Pietryčių Azijos valstybėse dirbančių Lietuvos garbės konsulų susitikimą.

Dvišaliai santykiai »
Hiroshima3_1.jpg

Rugpjūčio 6 dieną Hirošimoje (Japonija) vyko atominio bombardavimo 75-ųjų metinių atminimo renginys.

95231_b4b73786f996393e37d404032e9db3ba.jpg

Liepos 29 dieną Lietuvos ambasadorius Japonijoje Gediminas Varvuolis dalyvavo iškilmingoje ceremonijoje, sujungusioje Gifu ir Kauno miestus.  Ambasadorius padėkojo Gifu prefektūros gubernatoriui, Yaotsu merui ir Lietuvos garbės konsului Gifu už suteiktą paramą Sugiharos namams Kaune.

Dvišaliai santykiai » Atstovybių naujienos » Istorinė, kultūros diplomatija »
download (1).jpg

Liepos 9 dieną Lietuvos ambasada Japonijoje surengė internetinį seminarą „Čijunė Sugihara ir Lietuva“, kuris vyko japonų kalba.

Dvišaliai santykiai » Istorinė, kultūros diplomatija »
IMG_2249.jpg

Liepos 8 dieną Lietuvos ambasadorius Japonijoje Gediminas Varvuolis Lietuvos garbės konsului Fukujamoje Shigehiro Komaru įteikė Lietuvos prezidento Gitano Nausėdos padėkos raštą.

Atstovybių naujienos »