Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Ambasadorius Turkijoje pasveikino lietuvius, dalyvaujančius Europos jaunimo olimpiniame festivalyje

Sukurta 2017.02.13 / Atnaujinta 2017.02.13 13:23
  Ambasadorius Turkijoje pasveikino lietuvius, dalyvaujančius Europos jaunimo olimpiniame festivalyje

  Lietuvos ambasadorius Turkijoje Audrius Brūzga vasario 12–13 dienomis lankėsi Erzurumo mieste, kuriame vyksta Europos jaunimo olimpinis festivalis (EYOF2017). Ambasadorius pasveikino į Turkiją atvykusią Lietuvos delegaciją, kurioje – 9 Lietuvos jaunieji sportininkai, dalyvausiantys slidinėjimo, biatlono, dailiojo čiuožimo ir greitojo čiuožimo trumpuoju taku rungtyse.

  Ambasadorius su Lietuvos delegacijos vadove Vida Venciene ir kitais delegacijos nariais aptarė festivalio eigą, apžiūrėjo olimpinį kaimelį, susitiko su EYOF2017 organizatorių atstovais, stebėjo oficialų festivalio atidarymą.

  Jauniesiems sportininkams A. Brūzga palinkėjo sėkmingų startų bei puikių rezultatų ir pasveikino su artėjančia Lietuvos valstybės atkūrimo diena.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  SLR-68824a.jpg

  Rugpjūčio 28 dieną Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius susitiko su oficialiu vizitu į Lietuvą atvykusiu Turkijos užsienio reikalų ministru Mevlüt Çavuşoğlu (Mevliutu Čavušohlu).

  Dvišaliai santykiai »

  Rugpjūčio 27-28 dienomis Lietuvoje lankysis Turkijos užsienio reikalų ministras Mevlüt Çavuşoğlu (Mevliutas Čavušohlu).

  Dvišaliai santykiai »
  Photo 4 Levickis.jpg

  Gegužės 12 dieną Baltijos valstybių nepriklausomybės šimtmečio proga Lietuvos ambasada Turkijoje kartu su Estijos ir Latvijos ambasadomis ir Bilkento universiteto simfoniniu orkestru Ankaroje surengė šventinį koncertą „Baltijai 100“.

  Atstovybių naujienos »

  Gegužės 9 dieną Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius su darbo vizitu lankysis Ankaroje ir susitiks su Turkijos užsienio reikalų ministru Mevliutu Čavušolu (Mevlüt Çavuşoğlu). Susitikime ministrai aptars Lietuvos ir Turkijos dvišalius santykius, Turkijos ir ES, bendradarbiavimo NATO, saugumo Turkijos kaimynystės regionuose klausimus. 

  Dvišaliai santykiai »
  Tulpes Stambulas 2018.jpg

  Balandžio 14 dieną Lietuvos ambasada Turkijoje kartu su Turkijos lietuvių bendruomene, Stambulo gubernatoriaus administracija ir Lietuvos garbės konsulu Sarperiu Cengizu pirmą kartą festivalio istorijoje organizuoja Gediminaičių stulpų kompozicijos iš tulpių pristatymą Turkijos visuomenei. Renginys yra Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio programos Turkijoje dalis. 

  Kultūros renginiai »
  20180410_161403.jpg

  Balandžio 10-11 dienomis Lietuvos ambasada Turkijos Respublikoje kartu su „Verslios Lietuvos“ startuolių ekosistemos platforma „Startup Lithuania“, Lietuvos Finansų ministerija, Stambulo technikos universiteto verslo startuolių akseleratoriumi ITU ARI, Stambulo „Fintech“ įmonių asociacija ir Izmiro technologijų instituto technologijų parku „TeknoparkIzmir“ organizavo tris startuolių ekosistemos Lietuvoje pristatymo renginius Stambulo ir Izmiro miestuose. Tai jau antras tokio pobūdžio Lietuvos institucijų vizitas Turkijoje per pusę metų.

   

  Dvišaliai santykiai »

  Naujienlaiškio prenumerata