Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Atidarytas Lietuvos garbės konsulatas Kapadokijoje

Sukurta 2019.10.12 / Atnaujinta 2019.10.12 13:28
  Atidarytas Lietuvos garbės konsulatas Kapadokijoje

  Spalio 11 dieną Kapadokijos regiono Urgupo mieste oficialiai atidarytas septintasis Lietuvos Respublikos garbės konsulatas Turkijoje. Paskirtasis garbės konsulas Yakupas Dinleras yra Turkijos viešbučių asociacijos viceprezidentas ir Urgupo prekybos ir pramonės rūmų viceprezidentas.

  Lietuvos garbės konsulato atidarymo iškilmėse dalyvavęs užsienio reikalų viceministras Neris Germanas pažymėjo, kad Lietuva suinteresuota plėtoti įvairius ryšius su šiuo svarbiu Turkijos regionu, kuriame lankosi daug turistų iš Lietuvos. Pasak jo, garbės konsulatas, esant reikalui, turėtų ne tik teikti pagalbą Lietuvos turistams, bet ir prisidėti prie dvišalių ekonominių ryšių ir investicijų skatinimo, padėti atrasti naujas rinkas lietuviškoms prekėms.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »

  Rugsėjo 17 dieną užsienio reikalų viceministras Dalius Čekuolis dalyvavo „Liublino trikampio“ koordinatorių vaizdo konferencijoje su Ukrainos užsienio reikalų ministro pavaduotoju Vasylu Bodnaru ir Lenkijos užsienio reikalų viceministru Marcinu Przydaczu.

  Daugiašaliai santykiai » Ministerijos naujienos »
  DSC_2413.jpg

  Liepos 15 dieną užsienio reikalų viceministras Albinas Zananavičius dalyvavo Europos Sąjungos (ES) Bendrųjų reikalų tarybos (BRT) vaizdo konferencijoje, kurioje rengtasi liepos 17–18 dienomis vyksiančiai Europos Vadovų Tarybai (EVT).

  Daugiašaliai santykiai » Ministerijos naujienos » Europos Sąjunga »
  DSC_0547.jpg

  Lapkričio 14 dieną užsienio reikalų viceministras Neris Germanas susitiko su naujuoju Juodkalnijos ambasadoriumi Lietuvai daktaru Budimiru Šegrtu, kuris atvyko įteikti skiriamųjų raštų Prezidentui Gitanui Nausėdai.

  Dvišaliai santykiai » Ministerijos naujienos »
  IMG_2094(1).jpg

  Lapkričio 12 dieną Helsinkyje, Suomijoje, Lietuvos užsienio reikalų viceministras Albinas Zananavičius susitiko su Suomijos Europos reikalų ministre Tytti Tuppurainen, Suomijos Ministro pirmininko kanceliarijos ES reikalų sekretoriumi Jari Luoto ir Suomijos užsienio reikalų ministerijos valstybės sekretoriumi Matti Anttonen.

  Daugiašaliai santykiai » Europos Sąjunga »
  IMG_5286.jpg

  Lapkričio 11 dieną užsienio reikalų viceministras Albinas Zananavičius susitiko su Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos (EBPO) Generalinio sekretoriaus pavaduotoju Masamichi Kono.  Susitikime taip pat dalyvavo Vyriausybės, Prezidento kanceliarijos, kitų institucijų atstovai, atsakingi už bendradarbiavimą su EBPO.