Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Elitiniame Egipto kurorte pristatyta M. K. Čiurlionio kūryba

Sukurta 2018.12.03 / Atnaujinta 2018.12.03 13:20
  Elitiniame Egipto kurorte pristatyta M. K. Čiurlionio kūryba

  Šeštadienį El Gūnos bendruomenei Aleksandrijos bibliotekos filiale pristatytos dvi lietuviškos parodos: M. K. Čiurlionio tapyba ir J. Vitkevičiūtės popieriaus karpiniai.

  Atidarydamas parodą Lietuvos ambasadorius Egipte Arvydas Daunoravičius susirinkusiems pažymėjo, jog lietuviams ir Lietuvai daugiabriaunė M. K. Čiurlionio kūryba yra unikali ir be galo svarbi. Jis taip pat pasidžiaugė, kad Hurgadoje gyvena ir vietinius žmones savo kūryba džiugina lietuvių menininkė J. Vitkevičiūtė.

  Pristatymo metu skambėjo M. K. Čiurlionio etiudai, vietiniai meno mylėtojai galėjo apžiūrėti unikalaus lietuvių kūrėjo paveikslų reprodukcijas, aptarti sąsajas su Egipto istoriniu paveldu.

  Parodos organizuotos vietos lietuvių bendruomenės ir Nacionalinio M.K. Čiurlionio dailės muziejaus pastangomis.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  1.JPG

  Gruodžio 1 dieną Egipto lietuviai aptarė 2018-ųjų metų bendruomenės veiklą ir numatė planus ateinantiems metams.

  Atstovybių naujienos »
  20181128_173918_resized_mh1543505844550.jpg

  Paskutinę lapkričio savaitę Lietuvos ambasada Kaire Egipto menininkų, diplomatų ir meno mylėtojų bendruomenei pristatė Lietuvos menininkės Laimos Kreivytės instaliaciją, skirtą atkurtos Lietuvos šimtmečio minėjimui.

  Atstovybių naujienos » Istorinė, kultūros diplomatija »
  _MG_3585.JPG

  Lapkričio 20 dieną užsienio viceministras Neris Germanas susitiko su Egipto užsienio reikalų viceministru Amru Ramadanu ir aptarė politinio bei ekonominio bendradarbiavimo galimybes prekybos, investicijų, sveikatos apsaugos, švietimo ir turizmo srityse.

  Dvišaliai santykiai »
  DSC07461.JPG

  Spalio 25-26 dienomis Hurgadoje lietuvių bendruomenė kartu su Lietuvos ambasada Egipte ir Nacionaliniu M. K. Čiurlionio muziejumi surengė Lietuvos dienas.

  Dvišaliai santykiai »
  egiptas.jpg

  Vasario 15 dieną Lietuvos Respublikos ambasadorius Egipto Arabų Respublikoje Arvydas Daunoravičius susitiko su ambasadoje apsilankiusiu  Egipto Arabų Respublikos Prezidento Abdel Fattah El-Sisi įgaliotuoju atstovu Abdel Aziz El-Sherif.

  Dvišaliai santykiai » Atstovybių naujienos »
  2018-01-16 garbės ženklas_PS_foto1b.jpg

  Sausio 16 dieną Lietuvos ambasadoriui Egipte Arvydui Daunoravičiui už asmeninį indėlį plėtojant Lietuvos ir Egipto dvišalius santykius įteiktas tarptautinio judėjimo „Arabų šalių viešoji diplomatija“ Egipto padalinio garbės ženklas.

  Atstovybių naujienos »

  Naujienlaiškio prenumerata