Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter
Naujienos Spausdinti RSS

L. Linkevičius atsisveikino su kadenciją baigiančiu Kirgizijos ambasadoriumi

Sukurta 2019.03.25 / Atnaujinta 2019.03.25 13:09
  L. Linkevičius atsisveikino su kadenciją baigiančiu Kirgizijos ambasadoriumi

  Kovo 25 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius priėmė kadenciją baigiantį Kirgizijos ambasadorių Lietuvai Kubanyčbeką Omuralijevą. Susitikime aptartos dvišalio bendradarbiavimo perspektyvos naujo Europos Sąjungos ir Kirgizijos bendradarbiavimo susitarimo, dėl kurio šiuo metu vyksta derybos, kontekste.

  Ministras L. Linkevičius pakvietė Kirgiziją perimti Lietuvos patirtį sertifikavimo ir standartų diegimo srityse, naudotis Lietuvos įmonių IT produktais ir paslaugomis, kurios gali būti sėkmingai pritaikytos Kirgizijos viešajame sektoriuje ir versle.

  Ministras padėkojo ambasadoriui už jo asmeninį indėlį į Lietuvos ir Kirgizijos ryšių plėtrą, taip pat išreiškė dėkingumą už paramą, sprendžiant viršukalnių lietuviškais pavadinimais įteisinimo Kirgizijos kalnynuose klausimą, ir palinkėjo sėkmės tolesnėje diplomatinėje karjeroje.

  Lietuvos ir Kirgizijos diplomatiniai santykiai užmegzti 1992 metų liepos 3 dieną. Kirgizijos ambasada akredituota Lietuvai iš Minsko, Baltarusijos.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  DSC_1509.jpg

  Spalio 17 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius susitiko su Lietuvoje viešinčiu Kirgizijos parlamento pirmininku Dastanbeku Džumabekovu.

  Dvišaliai santykiai »
  IMG-20190319-WA0001.jpg

  Kovo 18 dieną Biškeke, Kirgizijoje, vyko Lietuvos ir Kirgizijos politinės konsultacijos, kurioms vadovavo abiejų šalių užsienio reikalų viceministrai – Darius Skusevičius ir Azizbekas Madmarovas.

  Dvišaliai santykiai »