Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

L. Linkevičius dalyvaus kasmetiniame ESBO užsienio reikalų ministrų susitikime

Sukurta 2018.12.05 / Atnaujinta 2018.12.05 16:56

Gruodžio 6 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius dalyvaus Milane vyksiančiame kasmetiniame Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos (ESBO) šalių užsienio reikalų ministrų susitikime. Šio svarbiausio politinių diskusijų ir ESBO sprendimų priėmimo forumo metu bus apžvelgiama ir įvertinta organizacijos veikla bei aptariami aktualiausi Europos saugumo klausimai.

Plenarinėje diskusijoje pasisakysiantis L. Linkevičius daugiausia dėmesio ketina skirti tebesitęsiančiai Europos saugumo krizei, paskatintai Rusijos karinės agresijos prieš Ukrainą, konfliktui Sakartvele bei žiniasklaidos ir išraiškos laisvės klausimams.

Vizito metu planuojamas užsienio reikalų ministro susitikimas su ESBO atstovu žiniasklaidos laisvei Harlemu Desiru, kurio metu bus aptarti iššūkiai su kuriais susiduria žiniasklaida ir žurnalistai ESBO erdvėje. Susitikimo metu tikimasi aptarti ir galimas Lietuvos ir ESBO atstovo žiniasklaidos laisvei bendradarbiavimo sritis.

ESBO yra regioninė saugumo organizacija, vienijanti 57 Europos, Šiaurės Amerikos ir Centrinės Azijos šalis. 2018 metais ESBO pirmininkauja Italija.

Susijusios naujienos Visos naujienos »
Foto_MM ataskaitos pristatymas.jpg

Gruodžio 20 dieną Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos (ESBO) Nuolatinės Tarybos posėdyje pristatyta Maskvos mechanizmo ataskaita dėl labai rimtų žmogaus teisių pažeidimų ir nebaudžiamumo Rusijos Federacijos Čečėnijos Respublikoje.

Daugiašaliai santykiai »
Linkevičius Desir.JPG

Gruodžio 6 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos (ESBO) Ministrų Tarybos susitikimo paraštėse susitiko su ESBO atstovu žiniasklaidos laisvei Harlemu Désiru.

Užsienio reikalų ministro veikla »
ESBO ministras.jpg

Gruodžio 6 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius dalyvavo kasmetiniame Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos (ESBO) Ministrų tarybos susitikime Milane, Italijoje.

Užsienio reikalų ministro veikla » Daugiašaliai santykiai »

Užsienio reikalų ministerijos politikos direktorė Asta Skaisgirytė spalio 8 dieną Romoje vykusiame Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos (ESBO) politikos direktorių susitikime paragino susitelkti ties konfliktų sprendimu ir ypač stiprinti pastangas siekiant sustabdyti Rusijos agresiją prieš Ukrainą ir Sakartvelą.

Daugiašaliai santykiai »
ESBO.jpg

Šiandien Vienoje vykusioje diskusijoje buvo įkurta neformali Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos (ESBO) žurnalistų saugumo draugų grupė, prie kurios prisijungė 15 ESBO šalių. Šios grupės įkūrimą inicijavo Lietuva kartu su Prancūzija ir Švedija.

Daugiašaliai santykiai »

Naujienlaiškio prenumerata