Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Artimiausi renginiai

Naujienos Spausdinti RSS

L. Linkevičius pasveikino Latviją Nepriklausomybės dienos proga

Sukurta 2020.11.18 / Atnaujinta 2020.11.18 13:22
  L. Linkevičius pasveikino Latviją Nepriklausomybės dienos proga

  Lapkričio 18 dieną laikinai einantis užsienio reikalų ministro pareigas Linas Linkevičius pasveikino Latvijos kolegą Edgarą Rinkevičių ir visus Latvijos žmones su 102-osiomis Latvijos nepriklausomybės paskelbimo metinėmis.

  „Lietuvą ir Latviją sieja ypatingas ryšys, kylantis iš mūsų bendros istorijos ir baltiško paveldo bei mus vienijančių laisvės, demokratijos ir teisės viršenybės vertybių. Dvišaliai Lietuvos ir Latvijos santykiai  toliau stiprinami daugelyje bendradarbiavimo sričių. Bendromis pastangomis ir koordinuotais veiksmai sugebėjome surasti atsaką į COVID-19 epidemijos grėsmę. Veikėme sutelktai, efektingai bendradarbiaudami tarpusavyje. Tikiuosi, kad toks glaudus bendradarbiavimas bus būdingas Lietuvos ir Latvijos ateities santykių raidos bruožas“, – teigiama L. Linkevičiaus laiške.

  Latvija nepriklausomybę paskelbė 1918 metų lapkričio 18 dieną.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  97699_2ebae7cb8bc179ac1bc28ef9c1f9d127.png

  Vasario 24 dieną Latvijos turizmo įmonių atstovams pristatytos Klaipėdos regiono turizmo galimybės.

  Atstovybių naujienos »

  Vasario 12 dieną užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis su darbo vizitu lankysis Latvijoje.

  Dvišaliai santykiai »
  Baltijos valstybes11.jpg

  Gruodžio 11 dieną Lietuvos užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis telefonu kalbėjosi su Latvijos ir Estijos ministrais Edgars Rinkevičs ir Urmas Reinsalu. Ministrai pasveikino naująjį Lietuvos diplomatijos vadovą ir pakvietė artimiausiu metu apslankyti šių Baltijos šalių sostinėse.

  Dvišaliai santykiai » Užsienio reikalų ministro veikla »
  Latvijos URM nuotr..jpg

  Rugsėjo 22 dieną Rygoje (Latvijoje) Lietuvos ir Latvijos užsienio reikalų ministrai 2020 metų „Baltų apdovanojimą“ įteikė Latvijos diplomatui, pirmajam Latvijos ambasadoriui Lietuvoje po Nepriklausomybės atkūrimo Albertui Sarkaniui.

  Dvišaliai santykiai » Istorinė, kultūros diplomatija »

  Rugsėjo 22 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius kartu su Latvijos kolega Edgaru Rinkevičiumi Rygoje (Latvijoje) dalyvaus 2020 metų „Baltų apdovanojimo“ įteikimo ceremonijoje.  

  Dvišaliai santykiai » Istorinė, kultūros diplomatija »

  Rugsėjo 14 dieną Estija, Graikija, Italija, Latvija, Lenkija ir Lietuva Tarptautinės atominės energijos agentūros (TATENA) generaliniam direktoriui ir Branduolinės saugos konvencijos (BSK) šalims išplatino bendrą pareiškimą dėl Baltarusijos atominės elektrinės.

  Daugiašaliai santykiai »