Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Lietuva prisistatė Šilko kelio lopšyje Šansi provincijoje

Sukurta 2016.12.01 / Atnaujinta 2016.12.01 11:07
   Lietuva prisistatė Šilko kelio lopšyje Šansi provincijoje
   Lietuva prisistatė Šilko kelio lopšyje Šansi provincijoje

   Fensi mieste naujai įkurtoje Sisiano ekonominėje zonoje lapkričio 30 diena Lietuvos ambasada Kinijoje  kartu su Šansi provincijos administracija ir Kinijos konsultacine kompanija surengė du forumus: „Didelės apimties duomenų“ forumą ir „Vienos juostos, vieno kelio“ verslumo forumą. Renginiuose dalyvavo daugiau kaip 500 Šansi provincijos įvairiu įmonių atstovų.

   „Lietuva savo dydžiu negali konkuruoti su Kinija, tačiau turime daug labai geros kokybės inovatyvių produktų. Nesame turtingi gamtos ištekliais, didžiausia Lietuvos vertybė yra mūšų žmonės. Tai gerai suprasdami, galime drauge dirbti, tiesdami Šilko kelią, jungianti Kiniją su Europa", – sakė Lietuvos ambasadore Kinijoje Ina Marčiulionyte, sveikindama forumu dalyvius.

   Pirmajame forume vietos verslo atstovai diskutavo apie galimybes paversti naujai įkurtą Sisiano zona inovacijų centru, galimą Lietuvos ir Sisiano bendradarbiavimą. Antrajame forume Šansi provincijos verslo atstovai  kartu su Lietuvos, Slovėnijos, Lenkijos, Izraelio, JAV, Danijos, Australijos ekspertais kalbėjo apie "Vienos juostos, vieno kelio" iniciatyvos teikiamas galimybes bendradarbiavimui, dalinosi informacija apie vykdomus ir planuojamus projektus.

   Susijusios naujienos Visos naujienos »
   IMG_1753.jpg

   Kovo 19-20 dienomis Lietuvos ambasadorė Kinijoje Ina Marčiulionytė lankėsi Guandongo provincijoje.

   Atstovybių naujienos »
   IMG_20180309_SandongasKinija.jpg

   Kovo 8-9 dienomis Lietuvos ambasadorė Kinijoje Ina Marčiulionytė lankėsi Kinijos Šandongo provincijos sostinėje Džinane.

   Atstovybių naujienos »
   tomas_razmus-7403.JPG

   Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius vasario 28 dieną susitiko su naujuoju Kinijos  ambasadoriumi Shen Zhifei. Nuo diplomatinių santykių užmezgimo tarp Lietuvos ir Kinijos tai yra jau dešimtasis Kinijos ambasadorius Lietuvoje.

   Dvišaliai santykiai »
   tomas_razmus-2393.JPG

   2018 metų sausio 4 dieną Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius susitiko su savo kadenciją Lietuvoje baigiančiu Kinijos ambasadoriumi Wei Ruixing. Ministras padėkojo ambasadoriui už jo darbą Lietuvoje plėtojant ir stiprinant abiejų šalių santykius.

   Dvišaliai santykiai »
   20171031_komisijosposedis.jpg

   Spalio 31 dieną Kinijoje, Pekine įvyko 13-asis tarpvyriausybinės Lietuvos ir Kinijos prekybinio- ekonominio bendradarbiavimo komisijos posėdis.

   _DSC5436.JPG

   Vilniuje 2017 metų spalio 10 dieną surengtos dvišalės Lietuvos ir Kinijos politinės konsultacijos, kurių metu buvo pasikeista nuomonėmis aktualiais dvišaliais politiniais, ekonominiais klausimais. Taip pat aptartas šalių bendradarbiavimas 16+1 formate, aktualūs susitarimai, padėtis Šiaurės Korėjoje.

   Dvišaliai santykiai »

   Naujienlaiškio prenumerata