Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Lietuvos ambasada subūrė Amerikos lietuvių verslo organizacijas ir verslininkus

Sukurta 2019.03.10 / Atnaujinta 2019.03.12 09:39
   Lietuvos ambasada subūrė Amerikos lietuvių verslo organizacijas ir verslininkus
   Lietuvos ambasada subūrė Amerikos lietuvių verslo organizacijas ir verslininkus
   Lietuvos ambasada subūrė Amerikos lietuvių verslo organizacijas ir verslininkus

   Kovo 9 dieną Lietuvos ambasadoje Vašingtone susirinkę JAV lietuvių verslo organizacijų vadovai ir verslininkai tarėsi dėl glaudesnio tarpusavio bendradarbiavimo.

   „Lietuvos stiprybė – talentingi ir iniciatyvūs žmonės, kurie nevengia prisiimti atsakomybės ir įgyvendinti visai šaliai svarbių darbų. Jūsų dalyvavimas šiandien tai tik patvirtina – atėjo laikas Lietuvos verslui būti labiau matomam JAV rinkoje, o to galime pasiekti tik susitelkę ir būdami vieningi“, – sveikindamas susirinkusius verslininkus sakė Lietuvos ambasadorius JAV Rolandas Kriščiūnas.   

   Renginio metu bendradarbiavimo su JAV verslu patirtimi dalinosi JAV Pramonės ir prekybos rūmų, Tarptautinio privataus verslo centro bei Amerikos Lietuvos verslo tarybos vadovai. JAV Komercijos departamento atstovai papasakojo apie bendradarbiavimo su JAV valstybinėmis institucijomis svarbą bei pristatė verslo skatinimo programas. Lietuvos prekybos tarybos vadovas pasidalino idėjomis apie tai, kaip verslas gali tapti aktyviu lietuvių bendruomenės JAV rėmėju.

   Užsienio reikalų ministerijos Eksporto ir investicijų skatinimo skyriaus patarėjas Vidmantas Verbickas skaitė pranešimą apie Lietuvos diplomatinių atstovybių indėlį į šalies ekonomikos vystymąsi. Globalios Lietuvos lyderių tinklo projektų vadovė Lina Dusevičienė pristatė GLL reikšmę Lietuvos ekonomikos vystymuisi. Lietuvos garbės generalinė konsulė Filadelfijoje Krista Bard pasidalino praktine patirtimi ir patarimais skatinant Lietuvos-JAV ekonominius ryšius ir Lietuvos prekių ir paslaugų eksportą į JAV. Savo patirtimi taip pat dalinosi JAV veikiančios lietuvių verslo organizacijos- Laba.la, Baltijos prekybos rūmai, Baltnet, Vašingtono lietuvių profesionalų klubas.

   Susitikimo dalyviai aptarė galimybes ateityje sukurti nuolat veikiantį koordinacinį mechanizmą, kurio pagalba būtų galima keistis informacija apie vykstančius renginius, dalintis idėjomis, kaip skatinti Lietuvos verslo skverbimąsi į JAV, siekti įkurti stiprią JAV veikiančią verslo organizaciją, kuri vienytų Lietuvos įmones, turinčias verslo interesų JAV, ir JAV jau veikiančius lietuviško verslo atstovus.  

   Į renginį ambasadoje susirinko Los Andžele, San Franciske, Bostone, Čikagoje, Niujorke, Filadelfijoje, Baltimorėje, Hereforde, Vašingtone dirbantys verslininkai.

    

   Susijusios naujienos Visos naujienos »
   tomas_razmus-8565.jpg

   Prie ketvirtus metus birželio 14 dieną Lietuvoje organizuojamos akcijos „Ištark, išgirsk, išsaugok“, skirtos sovietinių represijų aukoms, tremtinių istorijoms ir kiekvieno jų likimui pagerbti, šįmet prisijungs ir užsienio lietuviai.

   Kultūros renginiai » Atstovybių naujienos »
   10.jpg

   Spalio 20 dieną Vašingtone surengtas kasmetinis Lietuvos ambasadoriaus krepšinio taurės turnyras, kuriame dėl Lietuvos krepšinio federacijos įsteigto trofėjaus varžėsi JAV valstybinių ir nevyriausybinių organizacijų atstovai, diplomatai ir gausus būrys Lietuvos diasporos sporto entuziastų.

   Atstovybių naujienos »

   Naujienlaiškio prenumerata