Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Lietuvos ambasadoje Belgijoje aptartas Šiaurės ir Baltijos šalių bei Beniliukso regioninis bendradarbiavimas

Sukurta 2019.03.15 / Atnaujinta 2019.03.15 18:56
  Lietuvos ambasadoje Belgijoje aptartas Šiaurės ir Baltijos šalių bei Beniliukso regioninis bendradarbiavimas

  Kovo 15 dieną ambasadorės Ritos Kazragienės kvietimu Lietuvos Respublikos ambasadoje Belgijos Karalystėje surengtas Šiaurės ir Baltijos šalių (NB8) ambasadorių susitikimas su Belgijos vicepremjeru, užsienio reikalų, Europos reikalų ir gynybos ministru Didier Reynders.

  Susitikime aptartas Šiaurės ir Baltijos šalių bei Beniliukso regioninis bendradarbiavimas, aktualiausi ES darbotvarkės klausimai, tarp jų galimi Brexit scenarijai ir Europos saugumo architektūra, Belgijos darbas Jungtinių Tautų Saugumo Taryboje, artėjantys Belgijos nacionaliniai ir Europos lygmens rinkimai, kova su dezinformacija ir rinkimai į Europos Tarybos Generalinio sekretoriaus postą, kuriuose dalyvauja D. Reynders ir buvęs Lietuvos Premjeras Andrius Kubilius.

  Baltijos ir Šiaurės šalių aštuonetukas, vadinamasis NB8, yra jau 25-erius metus gyvuojantis neformalus Šiaurės ir Baltijos valstybių vyriausybių bendradarbiavimo formatas, palaikomas ne tik aukščiausių valstybių vadovų ar ministrų susitikimų lygmeniu, bet ir glaudžiai bendradarbiaujant skirtingose sostinėse akredituotiems diplomatams.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  IMG_6198.jpg

  Kovo 12 dieną Islandijos sostinėje Reikjavike susitikę Baltijos ir Šiaurės šalių (NB8) Užsienio reikalų ministerijų valstybės sekretoriai aptarė regioninio bendradarbiavimo, saugumo, transatlantinių santykių, „Brexit“ ir kitus aktualiausius tarptautinės darbotvarkės klausimus.

  Daugiašaliai santykiai »
  20181214 skaisgiryte e-pine family foto res.jpg

  Gruodžio 13-14 dienomis Vašingtone, JAV, Lietuvos atstovai dalyvavo Sustiprintos partnerystės Šiaurės Europoje iniciatyvos (angl., e-PINE) užsienio reikalų ministerijų politikos direktorių susitikime.

  Daugiašaliai santykiai »
  45579052042_ca2fb7d6a6_k.jpg

  Spalio 29-30 dienomis užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius dalyvavo Osle, Norvegijoje, vykusiame „Šiaurės ateities forume“, kuriame su Šiaurės ir Baltijos šalių bei Jungtinės Karalystės ministrais pirmininkais aptarė santykius su Rusija, saugumo situaciją ir bendradarbiavimo stiprinimo galimybes.

  Daugiašaliai santykiai »

  Spalio 29-30 dienomis užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius lankysis Osle, kur dalyvaus Šiaurės ir Baltijos šalių aštuntuko (NB8) ir Jungtinės Karalystės ministrų pirmininkų susitikime, vadinamajame „Šiaurės ateities forume“ (Northern Future Forum).

  Daugiašaliai santykiai »
  General FInancing team Pitlane5crop.jpg

  Spalio 24 dieną Varšuvos saugumo forumo diskusijoje „Saugumas Europoje: lūžio linijos Rytuose“ dalyvavęs užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius ragino remti Europą ir europietiškas vertybes pasirinkusius ES Rytų partnerius

  Dvišaliai santykiai »
  IMG_20180619_130745s.jpg

  Birželio 19 dieną Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius Stokholme (Švedija) susitiko su Šiaurės, Baltijos ir Višegrado šalių užsienio reikalų ministrais.

  Daugiašaliai santykiai » Europos Sąjunga » NATO ir tarptautinis saugumas »

  Naujienlaiškio prenumerata