Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Lietuvos ambasadoje Paryžiuje surengtas garbės konsulų susitikimas

Sukurta 2017.09.15 / Atnaujinta 2017.09.15 19:01
  Lietuvos ambasadoje Paryžiuje surengtas garbės konsulų susitikimas

  Rugsėjo 15 dieną Lietuvos ambasada Paryžiuje surengė Lietuvos Respublikos garbės konsulų Prancūzijoje, Monake, Maroke ir Tunise susitikimą.

  Sveikinimo kalboje Lietuvos ambasadorius Prancūzijoje Dalius Čekuolis akcentavo garbės konsulų vaidmens svarbą atstovaujant Lietuvai savo konsulinėse apygardose bei padėkojo už sklandų bendradarbiavimą su ambasada. Ambasadorius pasidžiaugė naujų Lietuvos Garbės konsulų Tuniso Respublikoje –  Tuniso ir Suso miestuose – paskyrimu bei jiems įteikė Lietuvos valstybinę vėliavą ir garbės konsulato atributiką. Jis taip pat pasveikino ilgametę garbės konsulę Troie mieste Anne-Marie Goussard, kuri prieš kelis mėnesius buvo išrinkta Garbės konsulų Prancūzijoje asociacijos pirmininke.

  Rengiantis Lietuvos valstybingumo atkūrimo šimtmečio minėjimui 2018 metais, garbės konsulai buvo supažindinti su ambasados planuojamu šios svarbios Lietuvai datos paminėjimo renginių planu, paraginti  išnaudoti visas teikiamas galimybes Lietuvos matomumui didinti.Garbės konsulams buvo pristatytos Lietuvos politinės ir ekonominės aktualijos, naujausi Lietuvos makroekonominiai rodikliai, energetikos ir transporto politikos kryptys bei kultūrinis bendradarbiavimas.

  Prancūzijoje Lietuvai atstovauja septyni garbės konsulai, Monake ir Maroke – po vieną, Tuniso Respublikoje – du.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  IMG_2738_.jpg

  Spalio 25 dieną užsienio reikalų viceministras Neris Germanas susitiko su naująja Prancūzijos ambasadore Lietuvoje Claire Lignières-Counathe, kuri tą pačią dieną įteikė skiriamuosius raštus Lietuvos Prezidentei Daliai Grybauskaitei.

  Dvišaliai santykiai »
  Foto 3.JPG

  Spalio 24 dieną Lietuvos ambasadoje Prancūzijoje vyko jau tradiciniu tapęs tarptautinėje maisto pramonės parodoje „SIAL Paris 2018“ dalyvaujančių Lietuvos verslininkų ir Prancūzijos eksporto, distribucijos įmonių ir agentų susitikimas, kuriame dalyvavo per 70 svečių.

  Atstovybių naujienos » Ekonominiai santykiai »
  1.JPG

  Spalio 21-25 dieną Paryžiuje vyksta tarptautinė paroda SIAL, kurioje savo produkciją pristato ir Lietuvos maisto pramonės atstovai. Jų stendus aplankė Lietuvos ambasadorius Prancūzijoje Dalius Čekuolis ir su darbo vizitu Paryžiuje viešintis Žemės ūkio ministras Giedrius Surplys.

  Atstovybių naujienos »
  20180920URM1467.JPG

  Rugsėjo 20 dieną Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius susitiko su kadenciją baigiančiu Prancūzijos Respublikos ambasadoriumi Philippe Jeantaud.

  Dvišaliai santykiai »
  tomas_razmus-14.JPG

  Rugpjūčio 23 dieną Lietuvos užsienio reikalų viceministras Darius Skusevičius susitiko su Prancūzijos Nacionalinės Asamblėjos  draugystės su Lietuva grupės pirmininku Vincent Rolland.

  Dvišaliai santykiai »
  Prancuzija4.jpg

  Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius liepos 14 dieną pasveikino Prancūzijos Europos ir užsienio reikalų ministrą Jean-Yves Le Drianą Bastilijos dienos proga.

  Dvišaliai santykiai »

  Naujienlaiškio prenumerata