Temos Žymėti visasAtžymėti visus

ministras.jpg

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Lietuvos ambasadorius susitiko su Nyderlandų Senato pirmininke

Sukurta 2017.10.13 / Atnaujinta 2017.10.13 15:05
  Lietuvos ambasadorius susitiko su Nyderlandų Senato pirmininke

  Spalio 12 dieną Lietuvos ambasadorius Nyderlanduose Vidmantas Purlys susitikimo su Nyderlandų Senato pirmininke Ankie Broekers-Knol.

  Pokalbio metu aptarti dvišaliai valstybių santykiai, aktualiausi ES ir NATO darbotvarkės klausimai. Ambasadorius V. Purlys pažymėjo, kad Nyderlandų karių dalyvavimas NATO priešakinių pajėgų kovinės grupės sudėtyje Lietuvoje yra svarbus indėlis į Aljanso saugumą.

  Kalbant apie ES reikalus, pažymėta, kad svarbus glaudesnis Lietuvos ir Nyderlandų bendradarbiavimas – taip pat ir tarp parlamentų - ekonominiais, konkurencingumo, vidaus rinkos, eurozonos valdymo ir kitais klausimas.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »

  Spalio 26 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius pasveikino naująjį Nyderlandų užsienio reikalų ministrą Halbe Zijlstra.

  Ministras pažymėjo puikius Lietuvos ir Nyderlandų dvišalius santykius, stiprius ekonominius ryšius, aktyvų bendradarbiavimą gynybos ir suskystintų gamtinių dujų rinkos plėtros srityse.

  Dvišaliai santykiai »
  Purlys skiriamieji.jpg

  Rugsėjo 6 dieną Lietuvos ambasadorius Nyderlanduose Vidmantas Purlys įteikė skiriamuosius raštus Nyderlandų karaliui Vilemui-Aleksanderiui.

  Atstovybių naujienos »
  Nyderlandai7.jpg

  Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius Nyderlandų Karalystės nacionalinės dienos proga pasveikino šalies užsienio reikalų ministrą Bertą Koendersą.

  Dvišaliai santykiai »
  _MG_8001.jpg

  Užsienio reikalų viceministras Darius Skusevičius kovo 6 dieną susitiko su Nyderlandų ambasadoriumi Lietuvoje Gijsbertu Van Der Lingenu. Susitikime akcentuota, jog Lietuva ypač vertina gerus dvišalius santykius su Nyderlandais ir yra suinteresuota toliau stiprinti bendradarbiavimą, ypač saugumo ir gynybos srityse.

  Dvišaliai santykiai »

  Naujienlaiškio prenumerata