Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Lietuvos ekspertai padeda Kroatijai stiprinti kovą su korupcija ir organizuotu nusikalstamumu

Sukurta 2017.08.31 / Atnaujinta 2017.08.31 14:52

Rugpjūčio 30 dieną Lietuvos kriminalinės policijos biuro ir Policijos departamento prie Vidaus reikalų ministerijos ekspertai baigė įgyvendinti dar vieną svarbų Europos Sąjungos Dvynių programos projektą „Nacionalinės policijos tarnybos kovos su korupcija ir organizuotu nusikalstamumu administracinių ir operacinių pajėgumų stiprinimas Kroatijoje“.

„Sėkmingas šio bendro Lietuvos ir Kroatijos projekto užbaigimas yra dar vienas ryškus vis glaudesnio Lietuvos ir Kroatijos teisėtvarkos institucijų bendradarbiavimo pavyzdys“, – iškilmingoje projekto uždarymo ceremonijoje kalbėjo Lietuvos ambasados Austrijoje Zagrebo skyriaus vadovas Donatas Žiugžda.

Bendro darbo rezultatus pristatęs projekto vadovas Lietuvos kriminalinės policijos biuro viršininko pavaduotojas Andžejus Roginskis pabrėžė, kad dalyvavimas bendruose projektuose ne tik skatina visų jo dalyvių profesinį tobulėjimą,  padeda kurti ir plėsti profesinius bei žmogiškus ryšius, bet taip pat suartina tautas.  Kartu jis atkreipė dėmesį į būtinybę neatidėliojant ir nuosekliai įgyvendinti projekto metu parengtas rekomendacijas.

Kroatijos policijos generalinis komisaras Zvonimiras Vnučecas padėkojo Lietuvos atstovams už puikų  darbą, garantavusį sėkmingus 8 mėnesius vykusio intensyvaus darbo rezultatus. „Sėkminga projekto baigtis yra svarbus etapas mūsų valstybei stiprinat kovą su korupcija ir organizuotu nusikalstamumu“, –  pažymėjo Kroatijos policijos vadovas. 

Susijusios naujienos Visos naujienos »
Kroatija2.jpg

Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius birželio 25 dieną pasveikino Kroatijos užsienio reikalų ministrę Mariją Pejčinović Burić ir visus Kroatijos žmones, švenčiančius Valstybės dieną.

Dvišaliai santykiai »
DSC_0053.jpg

Kovo 13 dieną Lietuvos Respublikos ambasados Austrijos Respublikoje Zagrebo skyrius iškilmingu renginiu paminėjo Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį.

Atstovybių naujienos »
kariai 6.JPG

Lapkričio 24 dieną iš Kroatijos Petrinja mieste įsikūrusios karinės bazės į Lietuvą išvyko pirmasis Kroatijos karinių pajėgų kontingentas, kuris prisijungs prie Vokietijos vadovaujamų NATO priešakinių pajėgų.

NATO ir tarptautinis saugumas » Atstovybių naujienos »

Naujienlaiškio prenumerata