Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Lietuvos ir Latvijos pasienyje įvyko abiejų šalių užsienio reikalų ministerijų konsultacijos

Sukurta 2019.06.14 / Atnaujinta 2019.06.14 09:16
   Latvija2.jpeg Lietuvos ir Latvijos pasienyje įvyko abiejų šalių užsienio reikalų ministerijų konsultacijos
   Lietuvos ir Latvijos pasienyje įvyko abiejų šalių užsienio reikalų ministerijų konsultacijos

   Birželio 13 dieną Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius kartu su Latvijos kolega Edgaru Rinkevičiumi ir  ministerijų atstovais dalyvavo neformaliose konsultacijose Mazmežuotnėje (Latvija).

   Konsultacijų metu buvo aptartos bendros pozicijos saugumo, Europos Sąjungos aktualijų ir regioninio bendradarbiavimo temomis. Ministras L. Linkevičius pažymėjo, kad abejų šalių bendradarbiavimas yra natūralus ir gyvybingas procesas. Šis bendradarbiavimas yra svarbus ir Rytų kaimynystės valstybėse, ypatingai Moldovoje.

   „Privalome išlaikyti dėmesį ir paramą sudėtingą politinį laikotarpį išgyvenančiai valstybei“, - sakė ministras.

   Lietuvos ir Latvijos užsienio reikalų ministerijų neformalūs susitikimai vyksta kasmet vienoje iš šalių.

   Susijusios naujienos Visos naujienos »
   IMG_5911.jpg

   Liepos 9 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius susitiko su darbą Lietuvoje baigiančiu Latvijos ambasadoriumi Lietuvai Einaru Semaniu.

   Dvišaliai santykiai »
   90330_c9e665d95e8b43b5fdd6b52a77e7d8e5.jpg

   Liepos 3 dieną Lietuvos ambasada Latvijoje surengė Šiaurės ir Baltijos šalių (NB8) ambasadorių susitikimą su Latvijos užsienio reikalų ministerijos valstybės sekretoriumi Andriu Pelšsu. Diskusijos metu A. Pelšsas pasidalino Latvijos pozicija pagrindiniais regionui aktualiais bei svarbiausiais Europos Sąjungos ir tarptautinės politikos klausimais.

   Daugiašaliai santykiai » Atstovybių naujienos »
   2a.jpg

   Birželio 12 dieną Lietuvos nuolatinė atstovė Jungtinėse Tautose ambasadorė Audra Plepytė kartu su Latvijos ir Estijos ambasadoriais bei BATUN (angl. Baltic Appeal to the United Nations) atstovais pasirašė memorandumą dėl BATUN archyvo perdavimo Latvijos Nacionaliniam archyvui.

   Istorinė, kultūros diplomatija »

   Birželio 3 dieną Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius dalyvaus aukšto lygio susitikime Latvijos pirmininkavimo Baltijos jūros valstybių tarybai (BJVT) pabaigai pažymėti Jūrmaloje, Latvijoje.

   Daugiašaliai santykiai »
   89744_763ab1667a6beeef1b562434706ca8ee.jpg

   Visą savaitgalį Latvijos sostinėje Rygoje vyko Lietuvos ambasados Latvijoje globojamos „Lietuvių dienos Rygoje“. Renginys apjungė tarptautinį Latvijos lietuvių bendruomenės šokių ir dainų festivalį „Mano tėviškės spalvos“ ir mugę.

   Atstovybių naujienos » Istorinė, kultūros diplomatija »
   190521_KBER_PHT001.jpg

   Gegužės 21 dieną Hamburge vyko tradicinis Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Vokietijos užsienio reikalų ministrų susitikimas, kurio metu buvo aptarti saugumo, Europos Sąjungos (ES) ateities ir jos santykių su Rytų kaimynėmis aktualijos, regioninio bendradarbiavimo problemos.

   Daugiašaliai santykiai »

   Naujienlaiškio prenumerata