Lietuvos užsienio reikalų ministras pasveikino Moldovą nacionalinės šventės proga

Sukurta 2018.08.27 / Atnaujinta 2018.08.27 14:58
  Lietuvos užsienio reikalų ministras pasveikino Moldovą nacionalinės šventės proga

  Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius rugpjūčio 27 dieną nacionalinės šventės – Nepriklausomybės dienos – proga  pasveikino Moldovos užsienio reikalų ir Europos integracijos ministrą Tudor Ulianovschi.

  Sveikinimo laiške Lietuvos ministras pabrėžė, kad Moldovos žmonės demonstruoja tvirtą pasiryžimą siekti konkrečių rezultatų kuriant savo valstybės ekonominę gerovę, kovojant prieš korupciją, stiprinant demokratines valstybės institucijas, ir Lietuva pasirengusi ir toliau perduoti savo patirtį šiose srityse. „Esu įsitikinęs, kad Lietuvos ir Moldovos draugystė ir bendradarbiavimas toliau tvirtės“, – pažymėjo L. Linkevičius.

  Lietuvos Respublika diplomatinius santykius su Moldova užmezgė 1992 metų liepos 8 dieną.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  20180920.jpg

  Rugsėjo 20 dieną Lietuvos ambasadorius Kęstutis Kudzmanas įteikė skiriamuosius raštus Moldovos Respublikos Prezidentui Igoriui Dodonui.

  Dvišaliai santykiai » Atstovybių naujienos »
  20180720 Moldovos GK.jpg

  Liepos 20 dieną Palangoje oficialiai atidarytas Moldovos Respublikos garbės konsulatas, kuriam vadovauja profesorius, habilituotas daktaras Valdemaras Razumas.

  Dvišaliai santykiai »
  28312176648_ba4f2fd890_z-1.jpg

  Lietuvos užsienio reikalų viceministras Darius Skusevičius gegužės 18 dieną Vilniuje su Moldovos gynybos ministru Eugeniu Sturza aptarė dvišalį bendradarbiavimą gynybos srityje, Moldovos saugumo ir gynybos reformų eigą, bendradarbiavimą su Europos Sąjunga ir NATO, pasikeitė nuomonėmis apie regioninio saugumo situaciją.

  Dvišaliai santykiai »
  tomas_razmus-9627.JPG

  Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius gegužės 14 dieną Vilniuje su naujai paskirtu Moldovos ambasadoriumi Serghejumi Mihovu aptarė Lietuvos ir Moldovos dvišalį bendradarbiavimą, Moldovos vidaus aktualijas.

  Dvišaliai santykiai »
  tomas_razmus-0177.JPG

  Kovo 1 dieną Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius Vilniuje susitiko su Moldovos teisingumo ministru Alexandru Tanase.

  Dvišaliai santykiai »
  md veliavos 1.jpg

  Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius pasveikino sausio 10 dieną pareigas pradėjusį eiti Moldovos Respublikos užsienio reikalų ir Europos integracijos ministrą Tudor Ulianovschi.

  Dvišaliai santykiai »

  Naujienlaiškio prenumerata