Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Melburne surengtas regioninis Lietuvos garbės konsulų suvažiavimas

Sukurta 2019.04.01 / Atnaujinta 2019.04.01 16:42
  Melburne surengtas regioninis Lietuvos garbės konsulų suvažiavimas

  Kovo 30-31 dienomis Melburne vyko pirmasis regioninis Australijoje, Naujojoje Zelandijoje ir Pietryčių Azijoje dirbančių Lietuvos garbės konsulų suvažiavimas, kurį organizavo Lietuvos ambasada Tokijuje kartu su Lietuvos garbės generaline konsule Melburne, padedant Lietuvos garbės konsulams Australijoje ir vietos lietuvių bendruomenei.

  Renginyje dalyvavęs ambasadorius Gediminas Varvuolis pristatė Lietuvos garbės konsulų 2019 metų veiklos gaires ir kvietė dalintis gerosiomis praktikomis.

  Susirinkę Australijoje, Indonezijoje, Filipinuose, Malaizijoje, Naujojoje Zelandijoje ir Singapūre dirbantys Lietuvos garbės konsulai, konsulų padėjėjai, pretendentai į Lietuvos garbės konsulus aptarė darbo organizavimo, konsulinės veiklos, artėjančių rinkimų, Lietuvos kultūros sklaidos, lietuvybės puoselėjimo ir Lietuvos ekonomikos skatinimo klausimus, susipažino su Melburno lietuvių iniciatyvomis švietimo ir patriotinio ugdymo srityse.

  Suvažiavimo metu surengta apvalaus stalo diskusija „Geopolitiniai pokyčiai Indijos ir Ramiojo vandenyno regione: Kinijos ir Rusijos įtaka, iššūkiai Europai“, kurioje savo įžvalgomis dalijosi Australijos ir Lietuvos akademikai.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  Suomijos GKonsule181125.jpg

  Lapkričio 25 dieną Suomijos Seinejokio mieste savo veiklą pradėjo Lietuvos garbės konsulė Hanne Kristiina Orrenmaa. Jai priskirta konsulinė apygarda apima Pietų Pohjanmos regioną.

  Dvišaliai santykiai »
  1.jpg

  Lietuvos ambasadorius Australijai Gediminas Varvuolis lapkričio 3 dieną oficialiai atidarė Lietuvos Respublikos garbės konsulatą Adelaidėje.

  Atstovybių naujienos »
  1.jpg

  Lietuvos ambasadorius Gediminas Varvuolis lapkričio 1 dieną įteikė skiriamuosius raštus Australijos Generaliniam Gubernatoriui Peteriui Cosgrove'ui.

  Dvišaliai santykiai »
  d1_dsc_2226.jpg

  Liepos 1-3 dienomis Lietuvos užsienio reikalų ministerijos iniciatyva įvyko Lietuvos garbės konsulų suvažiavimas, kurio metu garbės konsulai iš viso pasaulio susitiko su šalies vadovais, arčiau  susipažino su aktualiais Lietuvos politikos ir ekonomikos klausimais.

  Ministerijos naujienos »

  Naujienlaiškio prenumerata