Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Ministras L. Linkevičius pasveikino Norvegijos kolegę Konstitucijos dienos proga

Sukurta 2018.05.17 / Atnaujinta 2018.05.17 14:12
  Ministras L. Linkevičius pasveikino Norvegijos kolegę Konstitucijos dienos proga

  Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius gegužės 17 dieną pasveikino Norvegijos užsienio reikalų ministrę Ine Eriksen Søreide ir visus Norvegijos žmones šiandien mininčius Konstitucijos dieną. 

  Sveikinime šios šalies nacionalinės šventės proga L. Linkevičius pažymėjo, kad Lietuva ir Norvegija plėtoja ilgalaikius, artimus ir daugelyje sričių stiprėjančius santykius, mūsų šalis sieja glaudus bendradarbiavimas ekonomikos, energetinio saugumo ir gynybos srityse. Tvirtą ir dinamišką partnerystę tarp mūsų šalių patvirtino bei sustiprino neseniai įvykęs Jų Karališkųjų Prakilnybių Norvegijos Kronprinco Haakono ir Kronprincesės Mette-Marit vizitas į valstybingumo atkūrimo šimtmetį švenčiančią Lietuvą.

  Ministras padėkojo Norvegijai už solidarumą stiprinant Baltijos šalių regiono saugumą – už šios šalies prisijungimą prie NATO priešakinių pajėgų bataliono Lietuvoje, taip pat už daugkartinį dalyvavimą NATO Baltijos oro policijos misijoje.

  Ministras pabrėžė, kad svarbus dvišalio bendradarbiavimo instrumentas yra projektai, įgyvendinami su Norvegija panaudojant Europos ekonominės erdvės ir Norvegijos finansinius mechanizmus – tikimzxi tęsti bendradarbiavimą verslumo, mokslinių tyrimų ir inovacijų, sveikatos, socialinio dialogo, aplinkos, energetinio efektyvumo ir kitose srityse.  

  Ministras teigė, kad esami glaudūs ryšiai ir artimas Lietuvos ir Norvegijos bendradarbiavimas, paremtas demokratinių vertybių puoselėjimu, ateityje tik intensyvės ir stiprės.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »

  Naujienlaiškio prenumerata