Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Ministras L. Linkevičius pasveikino Nyderlandų Karalystę su nacionaline švente – Karaliaus diena

Sukurta 2018.04.27 / Atnaujinta 2018.04.27 09:19
  Ministras L. Linkevičius pasveikino Nyderlandų Karalystę su nacionaline švente – Karaliaus diena

  Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius balandžio 27 dieną pasveikino Nyderlandų Karalystės užsienio reikalų ministrą Stefą Bloką ir šalies gyventojus minint nacionalinę Nyderlandų šventę – Karaliaus dieną bei palinkėjo visokeriopos sėkmės ir klestėjimo.

  „Nyderlandų Karalystė visada buvo artimas Lietuvos draugas, su kuriuo stipriname dvišalį bendradarbiavimą, grindžiamą bendromis vertybėmis. Lietuvos jaunimas noriai renkasi studijas Nyderlanduose, mūsų verslininkai turi tvirtus ryšius. Ypač vertiname Nyderlandų karinių pajėgų indėlį į NATO priešakinių pajėgų stiprinimą Lietuvoje, užtikrinantį regiono saugumą“, – sveikinimo laiške pažymėjo ministras.

  Užsienio reikalų ministras taip pat pasidžiaugė, kad Lietuvai švenčiant valstybės atkūrimo šimtmetį, birželio mėnesį šalyje lankysis Karalius Willemas-Alexanderis ir Karalienė Maxima. Ministras įsitikinęs, kad Lietuvos ir Nyderlandų dvišalis dialogas ir toliau plėsis, o mūsų piliečių vykdomi bendri darbai padės užtikrinti mūsų šalių ir Europos gerovę.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  1.jpg

  Birželio 6 dieną Lietuvos ambasadoje Nyderlanduose atidaryta garsaus Lietuvos ir išeivijos menininko Vlado Žiliaus (1939-2012 m.) fotografijų paroda „Amsterdam 80“.

  Atstovybių naujienos » Istorinė, kultūros diplomatija »

  Užsienio reikalų ministerijos duomenimis, per kovo 18 dieną Nyderlandų Utrechto mieste įvykusį ginkluotą išpuolį Lietuvos piliečiai nenukentėjo.

  Ministerijos naujienos »
  04.jpg

  Vasario 12 dieną Hagoje įvyko iškilmingas Lietuvos valstybės atkūrimo dienos minėjimas Lutherse Kerk bažnyčioje, Hagoje, kuriame dalyvavo Nyderlandų politikos, verslo ir kitų sričių atstovai, diplomatinis korpusas ir lietuvių bendruomenės nariai.

  Atstovybių naujienos »
  IMG_2670.jpg

  Lapkričio 5 dieną Lietuvos, Latvijos ir Estijos ambasados Nyderlanduose, bendradarbiaudamos su Leideno universitetu ir Hagos strateginių studijų centru surengė viešą diskusiją "Europinis saugumas: ar svarbi geografinė padėtis?"

  NATO ir tarptautinis saugumas » Atstovybių naujienos »
  20180919URM1397.JPG

  Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius rugsėjo 19 dieną priėmė naująją Nyderlandų ambasadorę Lietuvoje Bonnie Pascalle Evelyn Horbach. Susitikimo metu buvo aptarti Lietuvos ir Nyderlandų dvišaliai santykiai, pasidžiaugta sėkminga partneryste gynybos srityje, kalbėta apie Lietuvos ir Nyderlandų bendradarbiavimo energetikos srityje tolesnes galimybes.

  Dvišaliai santykiai »
  20180910URM1343.JPG

  Lietuvos užsienio reikalų viceministras Neris Germanas rugsėjo 10 dieną susitiko su naująja Nyderlandų ambasadore Lietuvai Bonnie Pascalle Evelyn Horbach. Susitikimo metu buvo aptarti dvišaliai santykiai, bendradarbiavimas energetikos ir saugumo srityse.

  Dvišaliai santykiai »

  Naujienlaiškio prenumerata