Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Ministras L. Linkevičius susitiko su kadenciją Lietuvoje baigiančiu Azerbaidžano ambasadoriumi

Sukurta 2017.11.21 / Atnaujinta 2017.11.21 16:23
   Ministras L. Linkevičius susitiko su kadenciją Lietuvoje baigiančiu Azerbaidžano ambasadoriumi
   Ministras L. Linkevičius susitiko su kadenciją Lietuvoje baigiančiu Azerbaidžano ambasadoriumi

   Lapkričio 21 dieną ministras Linas Linkevičius susitiko su Azerbaidžano ambasadoriumi Lietuvoje Hasanu Mammadzada, baigiančiu kadenciją mūsų šalyje.

   „Lietuvos ir Azerbaidžano dvišaliai santykiais stiprėja, esame pasiruošę toliau gilinti abipusiai naudingą bendradarbiavimą“, – susitikimo metu teigė užsienio reikalų ministras. L. Linkevičius padėkojo Azerbaidžano ambasadoriui už indėlį stiprinant dvišalius šalių politinius, ekonominius ir kultūrinius ryšius, Lietuvos visuomenę supažindinant su Azerbaidžanu, jo kultūra ir istorija.

   L. Linkevičius išreiškė viltį, kad Azerbaidžano ir Europos Sąjungos bendradarbiavimas toliau bus stiprinamas. Rytų partnerystės programa yra svarbus įrankis siekiant glaudesnės partnerystės. Lapkričio 27-ąją Lietuva ir Azerbaidžanas minės dvidešimt dvejų metų diplomatinių santykių sukaktį. 

   Susijusios naujienos Visos naujienos »
   1027 LT-AZ.jpg

   Spalio 27 dieną Vilniuje įvyko penktasis Lietuvos-Azerbaidžano tarpvyriausybinės dvišalio bendradarbiavimo komisijos posėdis, kuriam pirmininkavo Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius ir Azerbaidžano mokesčių ministras Fazilis Mammadovas.

   Dvišaliai santykiai »

   Spalio 27 dieną, penktadienį, vyksiančio posėdžio metu bus aptariamas šalių bendradarbiavimas prekybos, investicijų, transporto, energetikos, kultūros ir turizmo, žemės ūkio, susisiekimo, švietimo ir mokslo, informacinių technologijų ir sveikatos apsaugos srityse. Tikimasi, kad susitikimo metu bus užmegzti naudingi kontaktai ir paskatintas aktyvesnis bendradarbiavimas.

   Dvišaliai santykiai »
   Azerbaidzanas5.jpg

   Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius pasveikino Azerbaidžano Respublikos užsienio reikalų ministrą E. Mammadyarovą ir visus Azerbaidžano žmones Nepriklausomybės dienos proga.  

   Dvišaliai santykiai »
   33401460934_b27f859c0e_k.jpg

   Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius balandžio 24 dieną Vilniuje susitiko su Azerbaidžano užsienio reikalų ministru Elmaru Mammadyarovu, atvykusiu į Lietuvą su oficialiu vizitu. Ministrai aptarė dvišalį politinį, ekonominį bendradarbiavimą, Azerbaidžano santykius su ES, saugumo situaciją regione.

   Dvišaliai santykiai »
   Azerbaidzanas1.jpg

   Lietuvoje balandžio 24–25 dienomis su oficialiu vizitu lankysis Azerbaidžano užsienio reikalų ministras Elmaras Mammadyarovas. Susitikime su Lietuvos užsienio reikalų ministru Linu Linkevičiumi bus aptartas dvišalis politinis, ekonominis bendradarbiavimas, Azerbaidžano santykiai su ES ir prasidėjusios derybos dėl naujojo ES ir Azerbaidžano susitarimo, saugumo situacija regione.  

   Dvišaliai santykiai »

   Naujienlaiškio prenumerata