Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Ministro susitikime su Japonijos parlamentiniu viceministru – dėmesys lygioms galimybėms

Sukurta 2017.05.25 / Atnaujinta 2017.05.25 10:20
   Ministro susitikime su Japonijos parlamentiniu viceministru – dėmesys lygioms galimybėms
   Ministro susitikime su Japonijos parlamentiniu viceministru – dėmesys lygioms galimybėms
   Ministro susitikime su Japonijos parlamentiniu viceministru – dėmesys lygioms galimybėms

   Gegužės 25 dieną Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius susitiko su Japonijos parlamentiniu užsienio reikalų viceministru Motome Takisawa.

   Lietuvos diplomatijos vadovas su svečiu iš Japonijos aptarė gegužės pradžioje įvykusį savo darbo vizitą Japonijoje, naujo Lietuvos garbės konsulato atidarymą Fukujamos mieste, Čiunės Sugiharos paveldo puoselėjimo svarbą ir žingsnius, kurių ketinama imtis siekiant gilinti tolesnį dvišalį bendradarbiavimą.

   Ministras L. Linkevičius pasidžiaugė, kad Japonija palaikė Lietuvos siekį organizuoti Azijos ir Europos susitikimo (ASEM) šalių diskusiją aktualia moterų įgalinimo tema: „Palankios sąlygos moterims įsilieti į darbo rinką yra ne tik svarbus nacionalinės ekonomikos augimo veiksnys, jis neabejotinai prisideda ir kuriant visuotinę gerovę bei socialinį teisingumą“.

   Japonijos parlamentinis užsienio reikalų viceministras Motome Takisawa lankosi gegužės 25 – 26  d. Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos kartu su Socialinės apsaugos ir darbo ministerija bei Mykolo Romerio universitetu organizuojamoje ASEM konferencijoje „Moterų ekonominis įgalinimas: lygios galimybės darbo pasaulyje“. Japonijos Vyriausybė daug dėmesio skiria moterų ekonominiam įgalinimui ir yra viena iš 9 ASEM valstybių, kurių vyriausybės rėmė Lietuvos iniciatyvą organizuoti tarptautinę aukšto lygio konferenciją šia tema.

   Susijusios naujienos Visos naujienos »
   _MG_1927.JPG

   Lietuvos užsienio reikalų viceministras Neris Germanas rugsėjo 7 dieną Vilniuje susitiko su Gifu prefektūros Japonijoje vice-gubernatoriumi Takanori Kawai ir Lietuvos garbės konsulo Japonijoje Yukio Murase vadovaujama verslininkų delegacija iš Gifu prefektūros. Japonai į Lietuvą atvyko dalyvauti antrą kartą organizuojamoje Sugiharos savaitėje Kaune. Tai renginių ciklas, skirtas atminti žymiajam Japonijos diplomatui Čiunei Sugiharai.

   Dvišaliai santykiai »
   _MG_1640.JPG

   Rugpjūčio 2 dieną Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius susitiko su kadenciją baigiančiu Japonijos ambasadoriumi Toyoei Shigeeda. Ministras padėkojo ambasadoriui už jo darbą Lietuvoje plėtojant ir stiprinant abiejų šalių santykius.

   Dvišaliai santykiai »
   _MG_1507.JPG

   Užsienio reikalų viceministras Darius Skusevičius liepos 31 dieną susitiko su Japonijos Parlamento nariais iš Atstovų rūmų Specialiojo Okinavos ir Šiaurės problemų komiteto – Katsuhiko Yokomitsu, Akinori Eto ir Koichi Watanabe.

   Dvišaliai santykiai »

   Liepos 17 dieną ES-Japonijos vadovų susitikimo metu Europos Sąjungos Tarybos pirmininkas Donald Tusk, Europos Komisijos pirmininkas Jean-Claude Juncker ir Japonijos ministras pirmininkas Shinzo Abe pasirašė susitarimą, kuris sukurs laisvos prekybos erdvę, apimančią virš 600 milijonų gyventojų ir sukuriančią trečdalį pasaulio BVP.

   Europos Sąjunga » Ekonominiai santykiai »
   P_20180622_155152_vHDR_Auto-01_.jpg

   Birželio 22 dieną Lietuvos ambasadoje Japonijoje surengtame Lietuvos pristatymo renginyje „Yomiuri“ kultūros centro nariams pristatytos turizmo Lietuvoje galimybės, UNESCO paveldo objektai, Lietuvos šimtmečio renginiai, svarbiausi istoriniai faktai, gintaro panaudojimo subtilybės, lietuviškų sodų pynimo tradicijos, kulinarija, unikali kalba.

   Istorinė, kultūros diplomatija »
   IMG_1479.jpg

   Birželio 20 dieną Lietuvos ambasadoje Japonijoje drauge su Lietuvos Valstybinio turizmo departamento prie Ūkio ministerijos atstovu Japonijos rinkai Shigeyoshi Noto surengtas baigiamasis #Lithuania100 socialinių tinklų rėmėjų (SNS) Japonijoje renginys.

   Dvišaliai santykiai »

   Naujienlaiškio prenumerata