Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

NATO užsienio reikalų ministrai aptars Aljanso atsaką į koronaviruso pandemiją ir saugumo aplinką

Sukurta 2020.04.01 / Atnaujinta 2020.04.01 15:02

Balandžio 2 dieną vyks NATO užsienio reikalų ministrų susitikimas per saugaus ryšio vaizdo konferenciją.

Pirmą kartą susitikime pilnos narės teisėmis dalyvaus naujausia, trisdešimtoji, sąjungininkė Šiaurės Makedonija, kuri oficialiai Šiaurės Atlanto sutarties organizacijos nare tapo kovo 27 dieną.

Užsienio reikalų ministrai planuoja aptarti Aljanso atsaką į koronaviruso pandemiją, situaciją Irake, Afganistane, NATO vaidmenį Artimųjų Rytų ir Šiaurės Afrikos regione, apsikeis nuomonėmis apie Rusiją, ginklų kontrolę, santykius su partneriais.

Susitikimo metu bus oficialiai pradėtas NATO refleksijų procesas, kuriam vadovaus NATO generalinis sekretorius ir kuriuo bus siekiama sustiprinti NATO politinę dimensiją.

 
Susijusios naujienos Visos naujienos »
DSC (1008)1.JPG

Liepos 23 dieną Pietų Italijoje esančiame Apulijos regione Lietuvos ambasadorius Italijoje Ričardas Šlepavičius aplankė NATO oro policijos misijoje dalyvausiančius italų karius. Tai bus jau ketvirtoji Italijos misija Baltijos valstybėse.

NATO ir tarptautinis saugumas » Atstovybių naujienos »
IMG-20200718-WA0010.jpg

Liepos 19 dieną į Lietuvą grįžo keturi Lietuvos piliečiai, kurie buvo užstrigę Venesueloje dėl COVID-19 pandemijos. Lietuvos konsulatas Valensijoje ir Užsienio reikalų ministerija, bendradarbiaujant su Europos Sąjungos atstovybe bei Prancūzijos ambasada Venesueloje, padėjo šiems piliečiams grįžti į Lietuvą Prancūzijos organizuotu repatrijavimo skrydžiu iš Venesuelai priklausančios Margaritos salos.

Konsulinės naujienos » Atstovybių naujienos »
DSC_2060.jpg

Liepos 14 dieną užsienio reikalų viceministras Dalius Čekuolis, JAV ambasadorius Lietuvoje Robertas S. Gilchristas bei kiti ministerijos ir ambasados pareigūnai į JAV išlydėjo Lietuvoje pagamintų kovai su COVID-19 pandemija skirtų apsaugos priemonių siuntą.

Dvišaliai santykiai »

Liepos 15 dieną iš Lietuvos į JAV išvyksta Lietuvoje pagamintos kovai su COVID-19 pandemija skirtos apsaugos priemonės.

Dvišaliai santykiai »
049 Ministro padėka mobiliojo ryšio operatoriams už glaudų bendradarbiavimą.JPG
Liepos 9 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius padėkojo Lietuvos mobiliojo ryšio operatoriams „Bitė Lietuva“, „Tele2“,  „Teledema“ ir „Telia“ už nuoširdų ir konstruktyvų bendradarbiavimą pasaulinės pandemijos metu.
Ministerijos naujienos »
DSC_1256.jpg

Liepos 7 dieną iš Lietuvos į Baltarusiją išvyksta humanitarinė pagalba – Lietuvoje pagamintos apsaugos priemonės, reikalingos kovai su COVID-19.

Dvišaliai santykiai »