Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Paryžiuje surengtas Lietuvos garbės konsulų Prancūzijoje, Monake, Maroke ir Tunise suvažiavimas

Sukurta 2019.12.13 / Atnaujinta 2019.12.13 14:58
   Paryžiuje surengtas Lietuvos garbės konsulų Prancūzijoje, Monake, Maroke ir Tunise suvažiavimas
   Paryžiuje surengtas Lietuvos garbės konsulų Prancūzijoje, Monake, Maroke ir Tunise suvažiavimas
   Paryžiuje surengtas Lietuvos garbės konsulų Prancūzijoje, Monake, Maroke ir Tunise suvažiavimas

   Gruodžio 12 dieną Lietuvos ambasada Paryžiuje surengė susitikimą su Lietuvos garbės konsulais Prancūzijoje, Monake, Maroke ir Tunise.

   Lietuvos ambasadorius Prancūzijoje Nerijus Aleksiejūnas padėkojo susirinkusiems už nuolatinį darbą bei nenuilstančias pastangas atstovaujant Lietuvos interesams ir teikiant visokeriopą pagalbą Lietuvos piliečiams.

   „Jūsų indėlis yra labai svarbus stiprinant Lietuvos ekonominius, kultūrinius bei žmogiškuosius ryšius su jūsų šalimis. Tai sukuria pagrindą glaudesniam bendradarbiavimui“, – Lietuvos garbės konsulams pabrėžė ambasadorius.

   Ambasadorius pristatė pagrindines Lietuvos užsienio politikos kryptis ir tikslus 2020 metais bei pakvietė garbės konsulus prisidėti prie Lietuvos nepriklausomybės 30-mečio minėjimo kitais metais, Vilniaus Gaono ir Lietuvos žydų istorijos metų renginių, taip pat ragino išnaudoti savo turimus ryšius skleidžiant žinią apie 2022 metais Europos kultūros sostine pirmąsyk tapsiantį Kauną.

   Suvažiavimo dalyviai taip pat diskutavo apie Lietuvos ir Prancūzijos, Monako, Maroko ir Tuniso verslo, investicijų ir turistų pritraukimo galimybes, aptarė ateinančiais metais planuojamų verslo misijų planus. Diskusijų metu taip pat daug dėmesio skirta kultūriniam bendradarbiavimui ir Lietuvos kultūros sklaidos galimybėms. Taip pat aptarti Lietuvos piliečiams teikiamos konsulinės pagalbos uždaviniai, tikslai ir iššūkiai, su kuriais susiduriama vykdant konsulines funkcijas.

   Suvažiavimo proga ambasadoje buvo surengtas talentingos jaunosios kartos lietuvių fleitininkės Miglės Astrauskaitės ir japonų fortepijonininkės Yuiko Hasegawa koncertas.

   Nuotraukos: Ludo Segers.

   Susijusios naujienos Visos naujienos »
   97450_b9c59dbbcd61ca4b526115eed15b4433.jpg

   Vasario 3 dieną Lietuvos ambasada Prancūzijoje surengė virtualų seminarą, skirtą stiprinti Lietuvos-Prancūzijos bendradarbiavimą mokslinių tyrimų ir inovacijų srityje.

   Atstovybių naujienos »
   2HKHTQ~C.JPG

   Sausio 27 dieną užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis Paryžiuje kartu su Prancūzijos, Lenkijos ir Rumunijos užsienio reikalų ministrais bei Sviatlana Cichanouskaja atidarė nuotolinį seminarą apie padėtį  Baltarusijoje.

   Dvišaliai santykiai » Daugiašaliai santykiai »
   1.JPG

   Sausio 19 dieną Lietuvos ambasadoje Paryžiuje surengtos ceremonijos metu Lietuvos pilietės pasas įteiktas aktyviai lietuvybės puoselėtojai Rimai Puniškai.

   Atstovybių naujienos » Užsienio lietuviai »
   137334921_4051433494866979_1693433451498455275_o.jpg

   Sausio 13 dieną Lietuvos ambasadorius Prancūzijoje Nerijus Aleksiejūnas dalyvavo virtualioje diskusijoje su Paryžiuje įsikūrusios aukštosios Tarptautinių santykių ir politikos mokyklos (HEIP) studentais. Joje didžiausias dėmesys buvo skirtas Lietuvos ir Prancūzijos vaidmeniui kuriant stipresnę Europą.

   Dvišaliai santykiai » Atstovybių naujienos »
   201204 Kaledos Lietuvos ambasados Paryziuje 850_5764 Photo Ludo Segers _2.jpg

   Gruodžio 13 dieną Lietuvos ambasada Paryžiuje kartu su Prancūzijos lietuvių bendruomene ir Prelato Jono Petrošiaus lituanistine mokykla surengė Prancūzijos lietuvių Kalėdas.

   Atstovybių naujienos »
   Monaco.jpg

   Laikinai einantis užsienio reikalų ministro pareigas Linas Linkevičius pasveikino savo kolegą, Monako užsienio reikalų ministrą Laurent’ą Anselmi ir visus šalies žmones Monako nacionalinės šventės proga.

   Dvišaliai santykiai »