Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Pradedamas bendradarbiavimas su Pietų Korėjos provincijomis

Sukurta 2018.05.11 / Atnaujinta 2018.05.11 13:36
  Pradedamas bendradarbiavimas su Pietų Korėjos provincijomis

  Gegužės 11 dieną Lietuvos ambasadorė Ina Marčiulionytė susitiko su Pietų Korėjos Gjeongio provincijos vicegubernatoriumi Jae-Yul Lee. Susitikimo tikslas – skatinti dvišalius santykius su šia daugiausiai gyventojų turinčia Pietų Korėjos provincija.

  „Lietuvos politiniai, ekonominiai, prekybiniai ir kultūriniai ryšiai su Pietų Korėja nuosekliai auga, tačiau bendradarbiavimas daugiausia koncentruojasi Seule. Turime gilinti bendradarbiavimą ir plėsti ryšius su Pietų Korėjos provincijomis ir miestais“, – sakė ambasadorė I. Marčiulionytė.

  Susitikime su Gjeongio provincijos vicegubernatoriumi sutarta dėl šios provincijos delegacijos vizito į Lietuvą. Delegaciją planuojama sudaryti iš lazerių, finansinių paslaugų, gyvybės mokslų, medicinos įmonių atstovų.

  Gjeongio provincija, turinti virš  12 milijonų gyventojų, yra viena didžiausių pagal gyventojų skaičių Pietų Korėjoje. Ši provincija didelį dėmesį skiria smulkioms ir vidutinėms įmonėms, kūrybinėms industrijoms, aukštosioms technologijoms. Provincijoje veikia Gwangmyeong-Siheung technologinių tyrimų ir plėtros parkas, Anseong smulkių ir vidutinių įmonių klasteris, Gomorier pramoninio dizaino parkas.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  ministro susitikimas su korejos ambasadore 1.jpg

  Kovo 5 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius susitiko su naująja Korėjos ambasadore Lietuvai Mira Sun, kuri sausio pabaigoje įteikė skiriamuosius raštus Lietuvos  prezidentei Daliai Grybauskaitei.

  Dvišaliai santykiai »

  Naujienlaiškio prenumerata