Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Artimiausi renginiai

Naujienos Spausdinti RSS

Rimdžiūnų vidurinėje mokykloje paminėta mokslo metų pradžia

Sukurta 2020.09.02 / Atnaujinta 2020.09.02 14:08
  Rimdžiūnų vidurinėje mokykloje paminėta mokslo metų pradžia

  Rugsėjo 1 dieną Lietuvos ambasadorius Baltarusijoje Andrius Pulokas dalyvavo Mokslo ir žinių šventėje Rimdžiūnų vidurinėje mokykloje (Baltarusijoje) lietuvių mokomąja kalba.

  Sveikindamas mokytojus, moksleivius ir jų tėvelius su rugsėjo 1-ąja ambasadorius pasidžiaugė ne tik didėjančiu mokinių skaičiumi mokykloje, bet ir galimybe mokyklos patalpose veikti lietuviškam vaikų darželiui.

  Mokyklą pradėjusiems lankyti pirmokams ambasadorius įteikė simbolines dovanėles ir paskatino drąsiai žengti mokslo ir žinių keliu. „Būkite žingeidūs, kurkite, pažinkite ir tobulėkite. Puoselėkite tautiškumo tradicijas, pažinkite Lietuvos istoriją, kultūrą ir papročius“, – palinkėjo A. Pulokas.

  Šiemet Rimdžiūnų vidurinėje mokykloje lietuvių mokomąja kalba mokslo metus pradėjo 71 moksleivis, iš kurių – septyni pirmokai ir trys abiturientės.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  DA mokymai.png

  Balandžio 19-21 dienomis vyksta pirmasis ryšių su diaspora stiprinimo forumas, skirtas stiprinti Lietuvos diplomatinių įstaigų ir konsulinių įstaigų bendradarbiavimą su diaspora. 

  Užsienio lietuviai »
  DSC_8069.jpg

  Balandžio 19 dieną užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis dalyvavo Europos Sąjungos (ES) užsienio reikalų ministrų vaizdo konferencijoje, kurioje didžiausias dėmesys skirtas agresyviems Rusijos veiksmams prieš Ukrainą ir opozicijos lyderį Aleksejų Navalną, jo sveikatos būklei, situacijai Sakartvele, Baltarusijoje, kitoms užsienio politikos aktualijoms.

  Daugiašaliai santykiai »
  20210413_124418.jpg

  Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos proga Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenė ir Lietuvos ambasada surengė̇ vaikų ir jaunimo piešinių̨ konkursą̨ „Širdelė plaka už̌ tūkstančio mylių“. Dalyvių piešiniai yra eksponuojami Lietuvos ambasados Londone konsulinio priėmimo salėje.

  Atstovybių naujienos »
  .

  Balandžio 9-10 dienomis Lietuvos laikinasis reikalų patikėtinis Egipte Ernestas Grabažis bei ambasados Kaire darbuotojai susitiko su lietuvių bendruomene Hurgadoje ir aplankė šeštadieninę lituanistinę mokyklėlę „Jūros arkliukai“.

  Atstovybių naujienos » Užsienio lietuviai »
  17(1).png

  Balandžio 12 dieną užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis nuotoliniu būdu susitiko su užsienio lietuvių bendruomenių, lituanistinių mokyklų, fondų, žiniasklaidos, kitų diasporos organizacijų atstovais. Susitikime dalyvavo 87-ių organizacijų atstovai iš 36 šalių.

  Užsienio lietuviai »
  IMG-20210405-WA0000.jpg

  Balandžio 4 dieną Turkijos lietuvių bendruomenė Alanijoje paminėjo Šv. Velykas. Šventėje dalyvavo iš Alanijos, Antalijos, Stambulo ir kitų šalies regionų atvykę lietuviai.

  Atstovybių naujienos » Užsienio lietuviai »