Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Artimiausi renginiai

Naujienos Spausdinti RSS

Rimdžiūnų vidurinėje mokykloje paminėta mokslo metų pradžia

Sukurta 2020.09.02 / Atnaujinta 2020.09.02 14:08
  Rimdžiūnų vidurinėje mokykloje paminėta mokslo metų pradžia

  Rugsėjo 1 dieną Lietuvos ambasadorius Baltarusijoje Andrius Pulokas dalyvavo Mokslo ir žinių šventėje Rimdžiūnų vidurinėje mokykloje (Baltarusijoje) lietuvių mokomąja kalba.

  Sveikindamas mokytojus, moksleivius ir jų tėvelius su rugsėjo 1-ąja ambasadorius pasidžiaugė ne tik didėjančiu mokinių skaičiumi mokykloje, bet ir galimybe mokyklos patalpose veikti lietuviškam vaikų darželiui.

  Mokyklą pradėjusiems lankyti pirmokams ambasadorius įteikė simbolines dovanėles ir paskatino drąsiai žengti mokslo ir žinių keliu. „Būkite žingeidūs, kurkite, pažinkite ir tobulėkite. Puoselėkite tautiškumo tradicijas, pažinkite Lietuvos istoriją, kultūrą ir papročius“, – palinkėjo A. Pulokas.

  Šiemet Rimdžiūnų vidurinėje mokykloje lietuvių mokomąja kalba mokslo metus pradėjo 71 moksleivis, iš kurių – septyni pirmokai ir trys abiturientės.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »

  Sausio 12 dieną užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis gavo Sviatlanos Cichanouskajos laišką, kuriame kviečiama oficialų Baltarusijos pavadinimą lietuvių kalba keisti į baltarusių kalbai artimesnę šalies pavadinimo formą.

  Sausio 11 dieną užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis telefonu kalbėjosi su Kanados kolega Francois-Philippe Champagnu. Ministrai aptarė dvišalį bendradarbiavimą, regiono saugumo klausimus, padėtį Baltarusijoje bei paramos demokratinėms iniciatyvoms galimybes.

  Dvišaliai santykiai »
  005 Ministras susitiko su Sviatlana Cichanouskaja.JPG

  Sausio 8 dieną užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis susitiko su Sviatlana Tsikhanouskaya, kurią Lietuva pripažįsta teisėta Baltarusijos žmonių atstove, aptarti aktualių tolesnio bendradarbiavimo ir demokratinių jėgų strategijos klausimų.

  Ministerijos naujienos »

  Susipažinusi su AB „Swedbank“ pateikta informacija dėl VšĮ „Belorus“ lėšų įšaldymo, Užsienio reikalų ministerija (URM) kreipėsi į banką dėl ribojamųjų priemonių taikymo ir leidimo disponuoti lėšomis išskirtinai darbuotojų atlyginimams ir kitoms su darbo santykiais susijusioms reikmėms.

  Ekonominiai santykiai »

  Reaguodama į besitęsiantį Baltarusijos režimo institucijų žiaurumą ir palaikydama demokratines Baltarusijos žmonių teises, gruodžio 17 dieną Europos Sąjunga (ES) paskelbė trečiąjį sankcijų paketą Baltarusijos režimui.

  Daugiašaliai santykiai »

  Gruodžio 17 dieną užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis telefonu kalbėjosi su Vokietijos kolega Heiko Maasu. G. Landsbergis pasidžiaugė, kad Lietuvos ir Vokietijos santykiai yra vieni aktyviausių per pastaruosius keletą dešimtmečių bei išreiškė įsitikinimą, kad tokiu tempu bus judama ir ateityje.

  Dvišaliai santykiai »