Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Seule pristatytos galimybės bendradarbiauti su Lietuva prekybos srityje

Sukurta 2017.03.29 / Atnaujinta 2017.03.29 17:30
   Seule pristatytos galimybės bendradarbiauti su Lietuva prekybos srityje
   Seule pristatytos galimybės bendradarbiauti su Lietuva prekybos srityje

   Lietuvos ambasada Kinijoje ir Korėjos Respublikai kovo 29 dieną kartu su Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmais surengė Lietuvos verslo aplinkos bei Panevėžio įmonių pristatymą Pietų Korėjos prekybos ir pramonės rūmuose Seule.

   Pristatyme dalyvavo 21 Lietuvos bendrovės atstovai ir daugiau kaip 70 Pietų Korėjos įmonių atstovų.

   Susitikimo tikslas – užmegzti ryšių ir rasti naujų bendradarbiavimo sričių. Verslo misija taip pat turi reikšmingos naudos žvalgybine prasme, tobulinant produktus, įvedant juos į rinką ir ieškant eksporto galimybių.

   Renginio dalyvius pasveikino Korėjos prekybos ir pramonės rūmų viceprezidentas Ho Ming Kang. Lietuvos įmonių atstovai pažymėjo, kad dauguma jų gaminamos produkcijos eksportuojama į kitas šalis, tačiau tik nedidelė jos dalis pasiekia Aziją – prekybos ryšiai tik pradedami plėtoti. Lietuvos įmonės Pietų Korėjoje ieško ilgamečių verslo partnerių.

   Po Lietuvos verslo atstovų prisistatymų vyko dvišaliai individualūs Lietuvos ir Pietų Korėjos įmonių atstovų pokalbiai, mezgėsi nauji ryšiai.

   Panevėžio verslo atstovai taip pat lankysis tarptautinėje parodoje „Automation World“, kurioje bus demonstruojami naujausi pasiekimai pramoninės automatikos srityje.

   Susijusios naujienos Visos naujienos »
   0511pietu koreja.jpg

   Gegužės 11 dieną Lietuvos ambasadorė Ina Marčiulionytė susitiko su Pietų Korėjos Gjeongio provincijos vicegubernatoriumi Jae-Yul Lee. Susitikimo tikslas – skatinti dvišalius santykius su šia daugiausiai gyventojų turinčia Pietų Korėjos provincija.

   Atstovybių naujienos »
   2018-03-05 ambasadores susitikimas KOIMA.jpg

   Kovo 5-6 dienomis Lietuvos ambasadorė Ina Marčiulionytė su darbo vizitu lankėsi Seule, Korėjos Respublikoje.

   Atstovybių naujienos »

   Lietuvai minint valstybės atkūrimo šimtmetį Seule surengtas iškilmingas Mariaus Jovaišos nuotraukų parodos „Neregėta Lietuva” atidarymas. 

   Atstovybių naujienos »

   Spalio 27-28 dienomis Lietuvos ambasadorė Kinijoje  Ina Marčiulionytė su darbo vizitu lankėsi Seule, Korėjos Respublikoje.

   Atstovybių naujienos »

   Naujienlaiškio prenumerata