Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Artimiausi renginiai

Naujienos Spausdinti RSS

Skiriamas finansavimas kultūros ir mokslo misijoms Italijoje ir Lietuvoje

Sukurta 2020.08.06 / Atnaujinta 2020.08.06 15:32

Lietuvos mokslininkai, dėstytojai, ekspertai, kultūros asmenybės ir veikėjai, kurie ketina priimti kvietimus praleisti tam tikrą laikotarpį Italijos universitetuose ar kultūros įstaigose studijų ar mokslinių tyrimų tikslais, per Italijos kultūros institutą Vilniuje gali kreiptis į Italijos užsienio reikalų ir tarptautinio bendradarbiavimo ministeriją paramos tiek kultūrinių, tiek mokslinių misijų finansavimui.

Paraiškų pateikimo terminas – iki lapkričio 5 dienos. Neperžengiant dabartinės tarptautinės ekstremalios padėties nustatytų ribų, šia iniciatyva siekiama remti Italijos universitetų, kultūros ir kūrybinės sistemos internacionalizavimą ir ypač plėtoti partnerystės ryšius ir kultūrinius ar mokslinius projektus tarp Lietuvos ir Italijos institucijų, galinčių atskleisti jų poveikį vidutiniu ir ilguoju laikotarpiu.

Finansinė parama, dėl kurios galima kreiptis į Italijos užsienio reikalų ir tarptautinio bendradarbiavimo ministeriją, bus išmoka, kuri iš dalies padengs pragyvenimo išlaidas Lietuvos piliečiams, vykstantiems į Italiją. Gautos paraiškos bus vertinamos atsižvelgiant į pareiškėjo charakteristikas, įskaitant jo gyvenimo aprašymą ir amžių; galimą vidutinės trukmės ir ilgalaikį misijos poveikį plėtojant kultūros ar mokslo projektus ir bendradarbiavimą tarp Italijos ir užsienio institucijų; susijusių kultūros institucijų prestižą; išmokų gavėjų rotacijos principą.

Iškilus klausimams, galima kreiptis į Italų kultūros institutą, tel. 2611076, 2611077. Visa naudinga informacija prieinama interneto svetainėje: https://iicvilnius.esteri.it/iic_vilnius/lt/opportunita/cooperazione_culturale_e_scientifica/cooperazioneculturale.html

Susijusios naujienos Visos naujienos »
DSC_3199.jpg

Lapkričio 10 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius susitiko su naujuoju Italijos ambasadoriumi Diego Ungaro. Susitikimo metu buvo pasidžiaugta gerais dvišaliais santykiais. L. Linkevičius akcentavo dvišalio ekonominio bendradarbiavimo potencialą, ypač tokiose srityse, kaip informacinių technologijų ir komunikacijų (ICT), gyvybės mokslų bei finansinių technologijų. Sutarta dėl poreikio toliau stiprinti kultūrinį bendradarbiavimą.

Dvišaliai santykiai » Užsienio reikalų ministro veikla » Ministerijos naujienos »

Rugsėjo 14 dieną Estija, Graikija, Italija, Latvija, Lenkija ir Lietuva Tarptautinės atominės energijos agentūros (TATENA) generaliniam direktoriui ir Branduolinės saugos konvencijos (BSK) šalims išplatino bendrą pareiškimą dėl Baltarusijos atominės elektrinės.

Daugiašaliai santykiai »
DSC (1008)1.JPG

Liepos 23 dieną Pietų Italijoje esančiame Apulijos regione Lietuvos ambasadorius Italijoje Ričardas Šlepavičius aplankė NATO oro policijos misijoje dalyvausiančius italų karius. Tai bus jau ketvirtoji Italijos misija Baltijos valstybėse.

NATO ir tarptautinis saugumas » Atstovybių naujienos »
Italija3.jpg

Birželio 2 dieną ministras Linas Linkevičius pasveikino Italijos užsienio reikalų ir tarptautinio bendradarbiavimo ministrą Luigi Di Maio ir šios valstybės žmones nacionalinės šventės – Respublikos dienos – proga.

Dvišaliai santykiai »
IMG_20200422_150615.jpg

Balandžio 22 dieną iš Lietuvos į Italiją išvyko kovoje su COVID-19 virusu būtina medicinos įranga ir apsaugos priemonės. Tai – humanitarinė pagalba, kurią Lietuvos Respublikos Vyriausybė balandžio 8 dienos nutarimu skyrė savo artimai partnerei Italijai, atsiliepdama į jos prašymą pagelbėti įveikti koronaviruso sukeltą pandemiją, šalyje nusinešusią ypač daug žmonių aukų.

Dvišaliai santykiai »
Your paragraph text.png

Informuojame, kad Lietuvos piliečiai, esantys Italijoje ir norintys grįžti į Lietuvą, raginami nedelsiant susisiekti su „Avia Solutions Group“ atstovais el. paštu [email protected], [email protected] arba mobiliuoju telefonu +37065607100.

Daugiau informacijos  →

Konsulinės naujienos » Ministerijos naujienos » Užsienio lietuviai »