Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter
Naujienos Spausdinti RSS

Su naujuoju Turkijos ambasadoriumi aptarti ekonominiai santykiai ir investicijų skatinimas

Sukurta 2019.01.09 / Atnaujinta 2019.01.09 16:36
  Su naujuoju Turkijos ambasadoriumi aptarti ekonominiai santykiai ir investicijų skatinimas

  Sausio 9 dieną užsienio reikalų viceministras Neris Germanas susitiko su naujuoju Turkijos ambasadoriumi Lietuvai Gökhanu Turanu.

  „Lietuva ir Turkija tradiciškai palaiko draugiškus santykius, bendradarbiauja įvairiais klausimais, džiaugiasi stipriais ekonominiais ir kultūriniais ryšiais. Turkija yra populiariausia šalis tarp lietuvių renkantis poilsines keliones, o Lietuva – viena iš populiariausių šalių Turkijos studentams renkantis studijas užsienyje“, – susitikimo metu sakė viceministras N. Germanas.

  Viceministras pastebėjo, kad Turkijos ir Lietuvos ekonominio bendradarbiavimo potencialas dar nėra visiškai išnaudotas. Tikimasi, kad praėjusiais metais pasirašytas atnaujintas Lietuvos ir Turkijos vyriausybių susitarimas dėl investicijų skatinimo ir abipusės apsaugos prisidės prie dvišalių ekonominių santykių plėtros. Bus siekiama, kad pirmasis jungtinis Lietuvos-Turkijos ekonominio bendradarbiavimo komisijos posėdis įvyktų 2019 metais.

  Sausio 9 dieną Turkijos ambasadorius įteikė skiriamuosius raštus Lietuvos Prezidentei Daliai Grybauskaitei. Nuo 1991 metų G.Turanas yra devintasis Turkijos ambasadorius Lietuvai; ketvirtasis - reziduojantis Lietuvoje.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »

  Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius sausio 17 dieną susitiko su kadenciją pradedančiu Turkijos ambasadoriumi Gökhanu Turanu.

  Dvišaliai santykiai »

  Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius išreiškė nuoširdžią užuojautą žuvusiųjų ir nukentėjusiųjų šeimoms ir artimiesiems ir palinkėjo nukentėjusiems greičiau pasveikti po tragiškos greitojo traukinio avarijos Turkijoje.

  Naujienos »

  Užsienio reikalų ministerija neturi duomenų, kad per šiandien, gruodžio 13 dienos, ryte Ankaroje Marsandiz stotyje  įvykusią greitojo traukinio avariją būtų nukentėję Lietuvos piliečiai. Pranešama, kad per avariją žuvo 7, sužeisti 46 žmonės.

  Konsulinės naujienos » Atstovybių naujienos »
  su bendruomene gera.jpg

  Gruodžio 8 dieną Alanijos mieste, Turkijoje, oficialiai atidarytas šeštasis Lietuvos Respublikos garbės konsulatas šioje šalyje.

  Dvišaliai santykiai » Užsienio reikalų ministro veikla »
  Ministras atsisveikina su Turkijos ambasadore.JPG

  Lapkričio 27 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius susitiko su kadenciją baigiančia Turkijos ambasadore Aydan Yamancan. Susitikimo metu ministras padėkojo ambasadorei už jos darbą skatinant dvišalius santykius ir gražias iniciatyvas pristatant Turkijos kultūrą Lietuvos visuomenei.

  Dvišaliai santykiai »
  LRG_ZGR07225.JPG

  Lapkričio 11 dieną Turkijos lietuvių delegacija kartu su Lietuvos ambasados Turkijoje kolektyvu pirmą kartą dalyvavo Stambulo Eurazijos Maratone ir bėgo už Lietuvą bėgime „Vardan tos...“, taip paminėdami Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį.

  Atstovybių naujienos » Užsienio lietuviai »

  Naujienlaiškio prenumerata