Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Švedijoje vyko Baltijos šalių ambasadų organizuota konferencija Baltijos jūros tvarumo klausimais

Sukurta 2018.09.14 / Atnaujinta 2018.09.14 15:49
  Švedijoje vyko Baltijos šalių ambasadų organizuota konferencija Baltijos jūros tvarumo klausimais

  Rugsėjo 13 dieną Stokholme įvyko Lietuvos, Estijos ir Latvijos ambasadų Švedijoje kartu su partneriais iš Švedijos organizuota konferencija, skirta Baltijos jūros regiono tvarumo, inovacijų ir jaunimo klausimams. Renginys buvo skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo ir Estijos bei Latvijos valstybingumo šimtmečiui paminėti.

  Laivybos kompanijos „Tallink“ kelte „MS Baltic Queen“ susirinkusiems dalyviams dar kartą buvo priminta apie situaciją Baltijos jūros regione, svarstyta, kokios inovacijos galėtų prisidėti išsaugant Baltijos jūrą ir kaip aktyviau įtraukti jaunimą sprendžiant regiono aplinkosaugos problemas.

  Pranešimus skaitė ir diskusijose dalyvavo Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos, Švedijos Siodertiorno ir Upsalos universitetų atstovės, kurios pabrėžė kiekvieno žmogaus asmeninių pastangų ir atsakingo elgesio svarbą. Lietuvos ambasadorius Algimantas Rimkūnas, dėkodamas konferencijos dalyviams, pasidžiaugė jaunimo įsitraukimu sprendžiant regiono problemas ir paragino tęsti diskusijas Baltijos jūros tvarumo ir inovacijų taikymo klausimais.

  Nuotraukos Peter von Fábry-Eichner

  Susijusios naujienos Visos naujienos »

  Lapkričio 26 dieną Taline (Estijoje) susitikę Lietuvos, Estijos ir Ukrainos užsienio reikalų ministrai paskelbė bendrą Lietuvos, Estijos, Ukrainos ir Švedijos pareiškimą dėl Ukrainos.

  Daugiašaliai santykiai »

  Lapkričio 26 dieną ministras Linas Linkevičius vyksta į Taliną (Estija), kur dalyvaus neformaliose Lietuvos ir Estijos užsienio reikalų ministerijų konsultacijose.

  Užsienio reikalų ministro veikla »

  Spalio 9 dieną, Vilniuje su darbo vizitu lankysis rugsėjo pradžioje pareigas pradėjusi eiti Švedijos užsienio reikalų ministrė Ann Linde. Susitikimo su ministru Linu Linkevičiumi metu planuojama aptarti dvišalį ir regioninį bendradarbiavimą, saugumo, Rytų kaimynystės, Europos Sąjungos aktualijas, Lietuvos ir Švedijos bendradarbiavimą tarptautiniuose formatuose.