Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter
Naujienos Spausdinti RSS

Užsienio reikalų ministras dalyvaus Miuncheno saugumo konferencijoje

Sukurta 2020.02.13 / Atnaujinta 2020.02.13 11:43

Vasario 14 dieną ministras Linas Linkevičius dalyvaus tarptautinėje Miuncheno saugumo konferencijoje Vokietijoje.

Jau 56-ą kartą Bavarijos sostinėje vyksiančioje konferencijoje bus kalbama apie Vakarų valstybių kolektyvinę gynybą, Europos Sąjungos ir NATO ateitį, bus aptariami „karštieji“ konfliktai, diskutuojama kibernetinio ir energetinio saugumo, klimato kaitos, Arkties ir kitais tarptautinio saugumo klausimais.

Konferencijos paraštėse suplanuoti ministro L. Linkevičiaus dvišaliai susitikimai su Indijos, Jordanijos, Kirgizijos, Kuveito ir Pietų Korėjos užsienio reikalų ministrais, kurių metu bus aptarti aktualūs dvišalės darbotvarkės klausimai bei galimybės stiprinti bendradarbiavimą.

Miuncheno saugumo konferencija yra viena didžiausių ir svarbiausių saugumo konferencijų pasaulyje. Kasmet organizuojamo renginio metu pasaulio lyderiai ir visuomenės nuomonės formuotojai susirenka aptarti aktualius tarptautinės darbotvarkės klausimus.

Susijusios naujienos Visos naujienos »
93214_8354f7891af1cde50138a4f0d928583f.png

Užsienio reikalų ministerija atnaujino kelionių rekomendacijas dėl Ispanijos, Prancūzijos ir Vokietijos: sparčiai plintant koronavirusui, rekomenduojame atsisakyti nebūtinų kelionių į šias šalis. Jei vykti yra būtina, rekomenduojame imtis būtinų atsargumo priemonių, atidžiai sekti vietos institucijų skelbiamas rekomendacijas bei nurodymus.

Konsulinės naujienos » Ministerijos naujienos »

Vasario 15 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius lankysis Vasario 16-osios gimnazijoje Hiutenfelde (Vokietijoje). Ministras dalyvaus renginyje, skirtame Vasario 16-ajai ir gimnazijos jubiliejui paminėti.

Užsienio lietuviai »
Diskusija Baltijos kelias 2019.11.06.jpg

Lapkričio 6 dieną Lietuvos ambasada Vokietijoje kartu su Latvijos ir Estijos ambasadomis surengė Baltijos kelio trisdešimtmečio minėjimą, kuris buvo įtrauktas į Berlyno sienos griūties 30-mečio festivalio programą.

Atstovybių naujienos » Istorinė, kultūros diplomatija »
IMG_9432.jpg

Spalio 22 dieną ministras Linas Linkevičius Berlyne susitiko su Vokietijos užsienio reikalų ministru Heiko Maasu.

Dvišaliai santykiai »
mam_355838_598078-de.jpg

Spalio 22 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius Berlyne atidarė parodą „Smart Country Convention“ (SCC). Lietuva šiais metais yra šios parodos šalis partnerė, turinti daugiau galimybių pristatyti savo pasiekimus Vokietijos rinkai.

Dvišaliai santykiai » Užsienio reikalų ministro veikla »