Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Užsienio reikalų ministras išvyksta vizito į Juodkalniją

Sukurta 2017.12.13 / Atnaujinta 2017.12.13 09:07

Gruodžio 13-15 dienomis užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius lankysis Juodkalnijoje. Vizito metu planuojami susitikimai su Juodkalnijos Prezidentu Filipu Vujanovičiumi, Ministru Pirmininku Duško Markovičiumi, užsienio reikalų ministru Srdanu Darmanovičiumi, Europos reikalų ministru Aleksandru Andrija Pejovičiumi, Juodkalnijos Parlamento nariais.

Susitikimų su aukštais Juodkalnijos pareigūnais metu ketinama paremti Juodkalnijos integracijos į ES siekius, aptarti Lietuvos ir Juodkalnijos dvišalių santykių intensyvinimo galimybes, situaciją Vakarų Balkanų regione, aktualius regioninio bei energetinio saugumo klausimus.

Lietuvos diplomatijos vadovas taip pat skaitys paskaitą Juodkalnijos universiteto Politikos mokslų fakultete apie iššūkius ir galimybes besikeičiančioje Europoje.

2006 metais nepriklausomybę paskelbusi Juodkalnija yra naujausia NATO narė bei didžiausią pažangą derybose dėl narystės ES padariusi ES šalis kandidatė. 2017 metų gruodžio 11 dieną ES derybose su Juodkalnija buvo atidaryti du nauji derybiniai skyriai, apimantys laisvą darbo jėgos ir paslaugų judėjimą.

Susijusios naujienos Visos naujienos »
tomas_razmus-1010.JPG

Gegužės 15 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičiaus susitiko su Lietuvoje viešinčiu Juodkalnijos užsienio reikalų ministru Srdžanu Darmanovičiumi (Srđan Darmanović). Ministrai aptarė dvišalio bendradarbiavimo stiprinimo galimybes, Juodkalnijos narystės ES siekius, situaciją Vakarų Balkanuose, aktualius regioninio saugumo ir bendradarbiavimo klausimus.

Dvišaliai santykiai »

Gegužės 15 dieną Lietuvoje lankysis Juodkalnijos užsienio reikalų ministras Srdžanas Darmanovičius (Srđan Darmanović), kuris susitiks su Lietuvos užsienio reikalų ministru Linu Linkevičiumi,  Seimo pirmininku Viktoru Pranckiečiu, krašto apsaugos ministru Raimundu Karobliu bei Seimo Europos reikalų komiteto ir Tarpparlamentinės ryšių su Juodkalnija grupės nariais.

Dvišaliai santykiai »

Naujienlaiškio prenumerata