Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Užsienio reikalų ministras pasveikino Nepriklausomybės dieną švenčiančią Graikiją

Sukurta 2018.03.25 / Atnaujinta 2018.03.26 09:39
  Užsienio reikalų ministras pasveikino Nepriklausomybės dieną švenčiančią Graikiją

  Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius kovo 25 dieną pasveikino Graikijos užsienio reikalų ministrą Nikos Kotzias Nepriklausomybės dienos proga ir palinkėjo Graikijos  žmonėms sėkmės ir gerovės.

  „Tikiu, kad abipuse pagarba ir bendromis vertybėmis grįstas ilgametis Lietuvos ir Graikijos bendradarbiavimas padės atrasti naujų galimybių dvišalių ryšių stiprinimui, o partnerystė Europos Sąjungoje, NATO ir kitose tarptautinėse organizacijose leis įveikti globalius iššūkius ir sėkmingai siekti taikios, saugios ir klestinčios ateities“, - sveikinimo laiške pažymėjo ministras.

  Lietuva ir Graikija diplomatinius santykius atkūrė 1992 metų sausio 7 dieną. 2018 metais Graikija švenčia 197-ąsias nepriklausomybės metines. 

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  kryziai.jpg

  Ministras Linas Linkevičius laiške Graikijos užsienio reikalų ministrui Nikos Kotzias pareiškė gilią užuojautą dėl didžiulių gaisrų Graikijoje, nusinešusių daugybę gyvybių. Ministras palinkėjo stiprybės aukų artimiesiems ir visiems nukentėjusiems šiuo sunkiu laikotarpiu.

  Kalbos, pareiškimai »
  IMG_3687.JPG

  Gegužės 3 dieną 15-oje Tarptautinėje Salonikų knygų mugėje pristatyta šiuolaikinės lietuviškos poezijos antologija graikų kalba. Knygoje publikuojami septynių šiuolaikinių Lietuvos jaunosios kartos poetų kūriniai.

  Kultūros renginiai »
  IMG_0405.jpg

  Kovo 14 dieną Atėnų Universiteto Botanikos sode Lietuvos ambasadorius Graikijoje Rolandas Kačinskas ir Vilniaus Universiteto botanikos sodo direktorius dr. Audrius Skridaila pasodino iš Lietuvos atgabentą kadagį.

  Atstovybių naujienos »
  KOS_5355.JPG

  Vasario 22 dieną Lietuvos ambasada Graikijoje surengė iškilmingą atkurtos Lietuvos valstybės 100-čio paminėjimą.

  Kultūros renginiai »

  Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius pasveikino Kosovo Respubliką, vasario 17 dieną švenčiančią 10-ąsias Nepriklausomybės metines.

  Dvišaliai santykiai » Užsienio reikalų ministro veikla »

  Atkurtų diplomatinių santykių tarp Graikijos ir Lietuvos 25-metį žyminčių metų pabaigoje Lietuvos ambasada Atėnuose gruodžio 19 dieną pakvietė Graikijos pareigūnus, žurnalistus, ekspertus ir verslo atstovus įvertinti dvišalių santykių būklę bei aptarti naujas dvišalio ir daugiašalio bendradarbiavimo sritis ir temas.

  Atstovybių naujienos »

  Naujienlaiškio prenumerata