Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter
Naujienos Spausdinti RSS

Užsienio šalių ambasadoriams pristatytas Birštonas

Sukurta 2019.09.19 / Atnaujinta 2019.09.19 17:22
    Užsienio šalių ambasadoriams pristatytas Birštonas

    Rugsėjo 19 dieną vyksta regioninė Vilniuje reziduojančių užsienio valstybių diplomatinių atstovybių vadovų išvyka į Birštoną, kurią organizuoja Užsienio reikalų ministerija kartu su Birštono miesto savivaldybe ir Birštono turizmo informacijos centru.

    Išvykos dalyviai Birštono kurorto prezentacijos metu bus supažindinti su sveikatos ir konferenciniu turizmu Birštono kurorte, verslo galimybėmis ir regiono investicine aplinka, jiems bus pristatytos vietinės įmonės ir jų produkcija. Po prezentacijos dalyviai apžiūrės Birštono senamiestį, aplankys Kneipo sodą, Birutės vilą. „Vytauto Mineral SPA“ namuose svečiams bus pristatytos čia teikiamos medicinos ir SPA paslaugos.

    Išvyka bus tęsiama aplankant Nemajūnuose esančią medinę neogotikinio stiliaus Šv. Apaštalų Petro ir Pauliaus bažnyčią, kurioje bus galima pamatyti unikalų XIX a. tautodailės kūrinį – iš 64 jaunamarčių juostų surištą kilimą. Grįždami į Vilnių diplomatinių atstovybių vadovai užsuks į Trakus. Čia išgirs ilgiau kaip 600 metų Lietuvoje gyvenančios karaimų bendruomenės istoriją ir aplankys jų šventovę – kenesą.

    Susijusios naujienos Visos naujienos »