Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter
Naujienos Spausdinti RSS

Viceministras D. Skusevičius dalyvavo Rytų partnerystės pilietinės visuomenės forume

Sukurta 2018.12.11 / Atnaujinta 2018.12.11 15:55
  Viceministras D. Skusevičius dalyvavo Rytų partnerystės pilietinės visuomenės forume

  Gruodžio 11 dieną viceministras Darius Skusevičius Tbilisyje dalyvavo dešimtojoje metinėje Rytų partnerystės pilietinės visuomenės forumo asamblėjoje, kurioje paragino stiprinti pilietinės visuomenės įsitraukimą į Rytų partnerystės politiką.

  Viceministras pažymėjo, kad Rytų partnerystės dešimtmetis yra gera proga ne tik įvertinti svarius pasiekimus, bet ir sutarti dėl naujų konkrečių tikslų. Jis paragino sudaryti palankias sąlygas pilietinės visuomenės atstovams įsitraukti į asociacijos ir prekybos susitarimų su ES įgyvendinimą.

  „Siekiant asociacijos susitarimus pasirašiusių šalių europinės transformacijos, būtinas visiškas reformų ir priimtų teisės aktų įgyvendinimas. Svarbu, kad nevyriausybinės organizacijos plėstų savo ekspertizę ES teisės aktų perkėlimo srityje“, - pabrėžė D. Skusevičius.

  Tbilisyje viceministras taip pat susitiko su Sakartvelo užsienio reikalų ministro pavaduotoju Vakhtangu Makharoblishvili ir aptarė Sakartvelo bendradarbiavimo su ES ir NATO klausimus.

  Rytų partnerystės pilietinės visuomenės forumo asamblėjoje gruodžio 10-12 dienomis dalyvauja 165 organizacijų atstovai iš Armėnijos, Azerbaidžano, Baltarusijos, Moldovos, Sakartvelo ir Ukrainos. Šių metų tema – „Kelias į demokratinę europinę ateitį“. Prieš penkerius metus Rytų partnerystės pilietinės visuomenės forumo asamblėja vyko Vilniuje kartu su Rytų partnerystės viršūnių susitikimu.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  DSC_7560.jpg

  Rugsėjo 17 dieną užsienio reikalų viceministras Darius Skusevičius pasveikino Tarpinstitucinės darbo grupės Rytų partnerystės politikos įgyvendinimui koordinuoti posėdžio dalyvius.

  Daugiašaliai santykiai »

  Siekiant suformuoti naują strateginę Rytų partnerystės viziją, Europos išorės veiksmų tarnyba ir Europos Komisija ES narių užsienio reikalų ministrams išplatino laiškus, kviečiančius prisidėti prie dešimtmetį švenčiančios Rytų partnerystės politikos tikslų ateinantiems dešimčiai metų formavimo.

  Daugiašaliai santykiai » Ekonominiai santykiai »
  _MG_3338_2.JPG

  Birželio 18 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius priėmė kadenciją Lietuvoje baigiantį Rumunijos ambasadorių Daną Adrianą Balanescu. Ambasadorius Lietuvoje dirba nuo 2012 metų pabaigos.

  Dvišaliai santykiai » Užsienio reikalų ministro veikla »

  Birželio 17 dieną Liuksemburge vykstančios ES Užsienio reikalų tarybos metu ministras Linas Linkevičius teigė, kad Lietuva su nerimu stebi įvykius sudėtingą krizę išgyvenančioje Moldovoje, ir akcentavo politinio dialogo svarbą taikaus valdžios perdavimo procese.

  Europos Sąjunga »
  47970809337_89658ea5e2_o.jpg

  Gegužės 31 dieną Vilniuje įvyko Rytų partnerystės 10-mečiui skirta Baltijos asamblėjos konferencija „Ar mes galime pasiekti rezultatų? Nustatant Rytų partnerystės kryptį sekantiems dešimčiai metų“, kurioje dalyvavo Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius.

  Daugiašaliai santykiai » Europos Sąjunga »

  Gegužės 14 dieną Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius dalyvavo Rytų partnerystės 10-mečio aukšto lygio konferencijoje Briuselyje.  Ministras pasisakė sesijoje, skirtoje Rytų partnerystės ateities tikslams.

  Daugiašaliai santykiai » Europos Sąjunga »

  Naujienlaiškio prenumerata