Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Viceministras susitiko su Rusijos ambasadoriumi Lietuvoje

Sukurta 2017.02.13 / Atnaujinta 2017.02.13 16:06
  Viceministras susitiko su Rusijos ambasadoriumi Lietuvoje

  Lietuvos užsienio reikalų viceministras Darius Skusevičius tęsia susipažinimo susitikimus su Lietuvoje reziduojančiais ambasadoriais. Vasario 13 dieną viceministras susitiko su Rusijos Federacijos ambasadoriumi Lietuvoje Aleksandru Udalcovu.

  „Lietuva pasirengusi plėtoti lygiavertiškumu ir abipuse pagarba grindžiamus gerus kaimyninius santykius su visomis kaimynėmis, įskaitant Rusiją, tačiau pilnavertis Lietuvos-Rusijos dvišalis bendradarbiavimas bus įmanomas tik tada, kai Rusija nutrauks agresiją prieš Ukrainą, bus įgyvendinti Minsko susitarimai, išspręsti kiti aktualūs klausimai“, - pabrėžė viceministras.

  Viceministro teigimu, Lietuva išlaikys politikos tęstinumą ir toliau nuosekliai kels mūsų valstybei svarbius klausimus susijusius su okupacijos žalos atlyginimu, bendradarbiavimu tiriant Sausio 13-osios bylą, Medininkų žudynes ir kt. Viceministro teigimu, kontekstas – sudėtingas, tačiau tarp Lietuvos ir Rusijos yra praktinio bendradarbiavimo klausimų, dėl kurių reikia diskutuoti ir ieškoti sprendimų.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  IMG_8095.JPG

  Vasario 14 dieną Lietuvos ambasada Rusijoje valstybiniame A. Puškino muziejuje  surengė iškilmingą Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečio minėjimą.

  Atstovybių naujienos »

  Užsienio reikalų ministerija reiškia nuoširdžią užuojautą lėktuvo katastrofos Maskvos regione aukų artimiesiems ir visiems šios tragedijos paliestiems Rusijos žmonėms.

  tomas_razmus-6098.JPG

  Gruodžio 20 dieną Užsienio reikalų ministerijoje pasirašyti Lietuvos Respublikos ir Rusijos Federacijos valstybės sienos demarkavimo dokumentai: Lietuvos Respublikos ir Rusijos Federacijos valstybės sienos linijos padėties protokolas-aprašas, Valstybės sienos žemėlapis, Valstybės sienos ženklų protokolai, Valstybės sienos ženklų koordinačių ir aukščių katalogas bei Baigiamasis protokolas. Jų pasirašymu savo darbą baigė Bendra Lietuvos ir Rusijos valstybės sienos demarkavimo komisija.

  Dvišaliai santykiai »
  IMG_6672.JPG

  Lietuvos ambasada Rusijoje kartu su Valstybiniu turizmo departamentu (VTD) lapkričio 15 dieną Maskvoje surengė mūsų šalies turizmo potencialo pristatymą Rusijos turizmo įmonėms ir žiniasklaidai. Didžiausias dėmesys buvo skirtas Lietuvos regionų kultūros ir gamtos paveldo objektų, nacionalinių turizmo maršrutų pristatymui.

  Dvišaliai santykiai »
  diskusija Vasingtonaas.jpg

  Lapkričio 7 dieną Lietuvos Respublikos ambasadoje Vašingtone  įvyko diskusija apie Vakarų demokratinių šalių ir Rusijos pilietinės visuomenės ryšių stiprinimą.

  Atstovybių naujienos »
  IMG_6489.JPG

  Rusijoje minint Sovietinių politinių represijų aukų atminimo dieną Lietuvos Respublikos ambasadorius Rusijoje Remigijus Motuzas kartu su kitų šalių ambasadoriais ir diplomatais Maskvoje dalyvavo tarptautinės nevyriausybinės organizacijos „Memorial“ surengtoje akcijoje „Vardų grąžinimas“. Akcijos dalyviai pagerbė nužudytuosius tylos minute ir padėjo gėlių prie paminklinio Soloveckij akmens.

  Atstovybių naujienos »

  Naujienlaiškio prenumerata