Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

Vizitą Gruzijoje Lietuvos užsienio reikalų ministras baigė susitikimu Gruzijos Parlamente ir vieša paskaita

Sukurta 2017.06.13 / Atnaujinta 2017.06.13 14:46
  Vizitą Gruzijoje Lietuvos užsienio reikalų ministras baigė susitikimu Gruzijos Parlamente ir vieša paskaita

  Birželio 13 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius susitiko su Gruzijos Parlamento pirmininku Irakliu Kobakhidze bei lankėsi Europos Sąjungos ir NATO informacijos centre, kur susitiko su studentais iš Gruzijos universitetų.

  Susitikime su Parlamento pirmininku didelis dėmesys skirtas šiuo metu svarstomai Gruzijos konstitucinei reformai. Ministras pabrėžė, kad Gruzija turi užtikrinti skaidrų ir atvirą procesą, įtraukiantį tiek visuomenę, tiek opozicines partijas. „Bendras sutarimas, net jei reikalauja daug daugiau laiko ir pastangų, visada yra geresnis būdas priimti svarbiausius šalies ateitį lemsiančius sprendimus; tai vienintelis būdas užtikrinti tokių žingsnių tvarumą ir plačią paramą jiems“, – teigė L. Linkevičius.

  Gruzijos Parlamento pirmininkas I. Kobakhidze pažadėjo, kad Gruzija įvertins absoliučiai kiekvieną Venecijos komisijos rekomendaciją.

  ES ir NATO informacijos centre Lietuvos užsienio reikalų ministras diskutavo su studentais apie Gruzijos kelią į ES ir NATO, kylančius iššūkius ir galimybes. Ministras kvietė jaunimą dalyvauti šalies politiniame gyvenime, palaikyti ir skatinti vyriausybę nuosekliai įgyvendinti reikalingas reformas. Pažymėta, kad aktyvi pilietinė visuomenė – vienas iš svarbiausių kiekvienos demokratijos ramsčių.

  Gruzijos vidaus ir užsienio politikos aktualijas ministras taip pat aptarė su opozicijos ir nevyriausybinio sektoriaus atstovais.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  linija.jpg

  Rugpjūčio 6-7 dienomis Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius kartu su Lenkijos ir Latvijos užsienio reikalų ministrais Jaceku Czaputowicziumi ir Edgaru Rinkevičiumi bei Ukrainos vicepremjeru Pavlo Rozenko lankosi Sakartvele (Gruzijoje), kur mini dešimtąsias Rusijos agresijos prieš Sakartvelą metines. 

  Ministerijos naujienos »

  Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius kartu su Lenkijos užsienio reikalų ministru Jaceku Czaputowicziumi, Latvijos užsienio reikalų ministru Edgaru Rinkevičiumi ir Ukrainos vicepremjeru Pavlo Rozenko rugpūčio 6-7 dienomis lankysis Sakartvele (Gruzijoje), kur bus minimos 10-tosios Rusijos agresijos prieš Sakartvelą metinės. Vizito tikslas – išreikšti tvirtą ir nuoseklią paramą Sakartvelo suverenitetui ir teritoriniam vientisumui.

  Ministerijos naujienos »

  Lietuvos Respublikos Užsienio reikalų ministerija rugpjūčio 2 dieną kreipėsi į Migracijos departamentą, siūlydama į nepageidaujamų asmenų sąrašą įtraukti asmenis, prisidėjusius prie žmogaus teisių pažeidimų okupuotose Sakartvelo (Gruzijos) teritorijose.

  Ministerijos naujienos »

  Lietuvos ambasada Sakartvele šiemet minės įkūrimo šimtmetį – 1918 metais Tbilisyje pradėjo veikti Lietuvos atstovybė Kaukaze, atstovavusi Lietuvai visame regione. Ta proga ambasada pristato trumpų filmukų seriją, pasakojančią apie pirmuosius lietuvius Sakartvele, jų įsteigtas organizacijas, atstovybės sukūrimo aplinkybes ir jos veiklą.

  Atstovybių naujienos » Istorinė, kultūros diplomatija »
  Gruzija4.jpg

  Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius pasveikino Sakartvelo (Gruzijos) užsienio reikalų ministrą Mikheilą Janelidzę ir visus Sakartvelo žmones gegužės 26-ąją mininčius istorinę Nepriklausomybės dieną.

  Dvišaliai santykiai »
  žemėlapis.jpg

  Sakartvelui (Gruzijai) gegužės 26 dieną pasitinkant valstybės šimtmetį Lietuvos ambasada Tbilisyje pristato specialų žemėlapį, kuriame pažymėti su Lietuva vienaip ar kitaip susiję objektai šioje Pietų Kaukazo šalyje.

  Dvišaliai santykiai » Istorinė, kultūros diplomatija »

  Naujienlaiškio prenumerata