Temos Žymėti visus

Skelbimai Spausdinti RSS

Skelbiama atranka iš delegavimo rezervo į ES rinkimų stebėjimo misiją Kosove

Sukurta 2019.08.21 / Atnaujinta 2020.01.17 10:31

Skelbiama dviejų ilgalaikių ir trijų trumpalaikių rinkimų stebėtojų atranka iš delegavimo rezervo į Europos Sąjungos rinkimų stebėjimo misiją Kosove. Europos Komisija numato išsiųsti 18 ilgalaikių ir 36 trumpalaikius stebėtojus.

Ilgalaikių rinkimų stebėtojų misija

Atvykimas į šalį planuojamas nuo 2019 m. rugsėjo 10 d.

Trumpalaikių rinkimų stebėjimo misija

Atvykimas į šalį planuojamas 2019 m. rugsėjo 18 d.  

Ilgalaikiams ir trumpalaikiams stebėtojams keliami reikalavimai nurodyti priede. Asmenys, pageidaujantys dalyvauti rinkimų stebėjimo misijoje, privalo būti Delegavimo rezerve ir užsiregistravę EK rinkimų stebėjimo duomenų bazėje.

Asmenys, atitinkantys keliamus reikalavimus ir galintys nurodytomis dienomis dalyvauti ES rinkimų stebėjimo misijoje Kosove, privalo iki 2019 m. rugpjūčio 26 d. imtinai elektroniniu paštu [email protected] (tema: ES rinkimų stebėjimo misija Kosove) atsiųsti Užsienio reikalų ministerijai adresuotą prašymą dalyvauti atrankoje, nepriekaištingos reputacijos formą, gyvenimo aprašymą (Europass CV) ir motyvacijos laišką lietuvių kalba (ne daugiau kaip 1 lapą), pasirašytą pretendento.

Galutinę atranką į rinkimų stebėjimo misiją vykdys EK. Daugiau informacijos apie ES rinkimų stebėjimo misijas galima rasti interneto svetainėje.

Lietuvos Respublikos asmenų delegavimo į tarptautines ir Europos Sąjungos institucijas ar užsienio valstybių institucijas įstatymas

Atrankos iš delegavimo rezervo komisijos posėdis planuojamas 2019 m. rugpjūčio 28 d.

Susiję skelbimai Visi skelbimai »