Temos Žymėti visus

Skelbimai Spausdinti RSS

Atranka iš delegavimo rezervo į ES rinkimų stebėjimo misiją Šri Lankoje

Sukurta 2019.09.05 / Atnaujinta 2019.09.11 15:30

Skelbiama trijų ilgalaikių ir trijų trumpalaikių rinkimų stebėtojų atranka iš delegavimo rezervo į Europos Sąjungos rinkimų stebėjimo misiją Šri Lankoje. Europos Komisija numato siųsti 30 ilgalaikių ir 30 trumpalaikių rinkimų stebėtojų stebėti Šri Lankos prezidento rinkimų, numatytų nuo 2019 m. lapkričio 15 d. iki 2019 m. gruodžio 7 d. (konkreti data turėtų paaiškėti 2019 m. rugsėjo 15 d., žr. prieduose).

Misijos darbinė kalba – anglų (C1 lygis).

Ilgalaikis rinkimų stebėjimas (30 stebėtojų)

Buvimas šalyje numatomas 2019 m. spalio 14 d. – gruodžio 7 d. (datos gali kisti, žr. prieduose).

Trumpalaikis rinkimų stebėjimas (30 stebėtojų)

Buvimas šalyje numatomas 2019 m. lapkričio 10 – gruodžio 1 d. (datos gali kisti, žr. prieduose).

Atrankoje gali dalyvauti asmenys, esantys delegavimo rezerve ir užsiregistravę ES rinkimų stebėjimo duomenų bazėje. Reikalavimai, keliami ilgalaikiams ir trumpalaikiams stebėtojams, ir privalumai, į kuriuos atsižvelgiama, nurodyti Europos Komisijos skelbime ir priede.

Pretendentų, atitinkančių nurodytus reikalavimus ir galinčių visą nurodytą periodą dalyvauti misijoje, dokumentai priimami iki 2019 m. rugsėjo 17 d. elektroniniu paštu [email protected] (antraštė: ES rinkimų stebėjimo misija Šri Lankoje).

Privalomi dokumentai (doc arba pdf formatu):

  1. išsamiai užpildytas ir pretendento pasirašytas prašymas dalyvauti atrankoje;
  2. užpildytą užsienio reikalų ministro patvirtintos formos deklaraciją dėl atitikties nepriekaištingos reputacijos reikalavimams;
  3. laisvos formos pareiškimą, kad pretendentas:

3.1 teisės eiti pareigas, tokias pačias kaip priimančiojoje institucijoje, į kurias jis pretenduoja, nėra atėmęs teismas;

3.2. nėra teismo pripažintas neveiksniu darbo arba tarnybos teisinių santykių srityje.

  1. gyvenimo aprašymas anglų kalba (Europass CV);
  2. motyvacijos laiškas lietuvių kalba (ne daugiau kaip 1 lapas), pasirašytas pretendento.

Pretendentų atranka vykdoma vadovaujantis Lietuvos Respublikos asmenų delegavimo į tarptautines ir Europos Sąjungos institucijas ar užsienio valstybių institucijas įstatymu ir Pretendentų atrankos iš delegavimo rezervo komisijos nuostatais.

Pretendentų atrankos komisijos posėdis numatomas 2019 m. rugsėjo 19 d. Atrinktus pretendentus numatoma informuoti iki 2019 m. rugsėjo 24 d.

Galutinę pretendentų atranką į rinkimų stebėjimo misiją vykdys Europos Komisija, kuri atrinktus pretendentus numato informuoti iki 2019 m. rugsėjo 25 d.

Daugiau informacijos apie ES rinkimų stebėjimo misijas:

Susiję skelbimai Visi skelbimai »