Temos Žymėti visus

Atranka iš delegavimo rezervo į įvairias pareigybes Jungtinių tautų misijose

Sukurta 2018.05.14 / Atnaujinta 2018.05.23 10:28

Skelbiama pretendentų atranka iš delegavimo rezervo į įvairias laisvas deleguotų nacionalinių ekspertų, pareigūnų, pareigybes Jungtinių Tautų misijose.

Atsižvelgiant į Užsienio reikalų ministerijos 2018-05-14 išvadą, iš Užsienio reikalų ministerijai tam tikslui skirtų Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto asignavimų galės būti padengtos vieno eksperto delegavimo į pareigybes, pažymėtomis „seconded“, Jungtinėse Tautose išlaidos. Su kitomis pareigybėmis („contracted“) susijusias išlaidas padengs Jungtinės Tautos.  Delegavimo trukmė – vieneri metai. Daugiau informacijos apie misijas: http://www.unficyp.org/.

Bendras reikalavimas pretendentams į pareigybes JT misijose – būti įtrauktiems į delegavimo rezervą. Pareigybės aprašymą, darbo funkcijas ir specialiuosius reikalavimus bei anketas galima rasti pridedamuose dokumentuose. Atsižvelgiant į Jungtinių Tautų Saugumo Tarybos rezoliuciją Nr. 1325, skatinamas moterų dalyvavimas atrankoje.

Kandidatai, atitinkantys visus atitinkamai pareigybei keliamus reikalavimus ir ketinantys dalyvauti atrankoje, privalo iki 2018-05-28 12:00 Lietuvos laiku (UTC+2). pateikti privalomus dokumentus  elektroniniu paštu [email protected]. Atrankos komisijos posėdis planuojamas 2018-05-30.

Pridedami dokumentai

Prašymo forma
Employment and Academic Certification form
Personal history
JT2

Naujienlaiškio prenumerata