Temos Žymėti visus

Atranka iš delegavimo rezervo į pareigybę Jungtinių Tautų misiją Kosove

Sukurta 2018.01.11 / Atnaujinta 2018.01.11 14:46

Skelbiama pretendentų atranka iš delegavimo rezervo į vyresniojo policijos patarėjo pareigybę Jungtinių Tautų misijoje Kosove (toliau kartu – JT UNMIK).

Atsižvelgiant į Užsienio reikalų ministerijos 2018-01-11 išvadą, iš Užsienio reikalų ministerijai tam tikslui skirtų Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto asignavimų galės būti padengtos Asmenų delegavimo į tarptautines ir Europos Sąjungos institucijas ar užsienio valstybių institucijas įstatyme numatytos išlaidos, susijusios su vieno Lietuvos eksperto delegavimu į JT UNMIK. Delegavimo trukmė – vieneri metai. Daugiau informacijos apie misiją: http://www.unficyp.org/.

Bendras reikalavimas pretendentams į pareigybes JT misijose – būti įtrauktiems į delegavimo rezervą. Pareigybės aprašymą, darbo funkcijas ir specialiuosius reikalavimus bei anketas galima rasti pridedamuose dokumentuose. Atsižvelgiant į Jungtinių Tautų Saugumo Tarybos rezoliuciją Nr. 1325, skatinamas moterų dalyvavimas atrankoje.

Kandidatai, atitinkantys visus atitinkamai pareigybei keliamus reikalavimus ir ketinantys dalyvauti atrankoje, privalo iki 2018-01-17 17 val. pateikti privalomus dokumentus elektroniniu paštu [email protected]. Atrankos komisijos posėdis planuojamas 2018-01-18.

Pridedami dokumentai:

Prašymo forma 
Pareigybės aprašymas

 

Naujienlaiškio prenumerata