Temos Žymėti visus

Atranka iš delegavimo rezervo į pareigybes Europos Sąjungos patariamojoje misijoje Ukrainoje

Sukurta 2018.06.14 / Atnaujinta 2018.06.14 14:21

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministro 2016 m. lapkričio 22 d. įsakymo Nr. V-308 „Dėl Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministro 2008 m. rugpjūčio 21 d. įsakymo Nr. V-157 „Dėl pretendentų atrankos iš delegavimo rezervo komisijos nuostatų patvirtinimo“ pakeitimo“ 9 punktu, skelbiama vieno eksperto atranka iš delegavimo rezervo į raportavimo pareigūno (UAC 24) ir planavimo ir raportavimo pareigūno (UAM 02) pareigybes Europos Sąjungos patariamojoje misijoje Ukrainoje (toliau – EUAM Ukraine).

Atsižvelgiant į Užsienio reikalų ministerijos 2018-06-14 išvadą, iš Užsienio reikalų ministerijai tam tikslui skirtų Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto asignavimų galės būti padengtos Asmenų delegavimo į tarptautines ir Europos Sąjungos institucijas ar užsienio valstybių institucijas įstatyme numatytos išlaidos, susijusios su vieno Lietuvos eksperto delegavimu į EUAM  Ukraine.

Anketą, pareigybės aprašymus, darbo funkcijas ir specialiuosius reikalavimus galima rasti pridedamuose dokumentuose.

Bendras reikalavimas pretendentams į EUAM Ukraine - būti įtrauktiems į delegavimo rezervą. Kandidatai, atitinkantys visus atitinkamai pareigybei keliamus reikalavimus ir ketinantys dalyvauti atrankoje, privalo iki 2018-06-19 12:00 Lietuvos laiku (UTC+2) pateikti elektroniniu paštu [email protected].  privalomus dokumentus (tema: EUAM Ukraine) atsiųsti Užsienio reikalų ministerijai adresuotą prašymą dalyvauti atrankoje, suderintą su deleguojančios institucijos vadovu, gyvenimo aprašymą Europass formatu lietuvių arba anglų kalba, EUAM anketą ir motyvacijos laišką lietuvių kalba (ne daugiau kaip 1 lapą), pasirašytą pretendento. Atrankos komisijos posėdis planuojamas 2018-06-20.

Pridedami dokumentai:

Prašymo forma
EUAM Ukraine
Pareigybės aprašymas
 

Naujienlaiškio prenumerata