Temos Žymėti visus

Skelbimai Spausdinti RSS

Lietuvos Respublikos ambasada Indijoje kviečia atlikti praktiką

Sukurta 2019.08.28 / Atnaujinta 2019.09.26 10:42

Lietuvos Respublikos ambasada Indijoje kviečia Lietuvos Respublikos piliečius, baigusius ne mažiau kaip 2 studijų kursus, arba absolventus, baigusius aukštąsias mokyklas ne vėliau kaip prieš 2 metus iki praktikos pradžios, atlikti praktiką.

Praktikos metu turėsite puikią galimybę susipažinti su Lietuvos Respublikos ambasados Indijoje veikla, Lietuvos ir Indijos dvišalių politinių ir ekonominių santykių dinamika, prisidėti prie Lietuvos vardo viešinimo socialiniuose tinkluose kampanijos, įvairių renginių organizavimo.

Reikalavimai kandidatams:

  • Lietuvos Respublikos pilietis/ė;
  • geros anglų kalbos žinios;
  • kandidatai turi turėti gebėjimų sklandžiai reikšti mintis raštu ir žodžiu;
  • domėjimasis užsienio politikos aktualijomis;
  • pareigingumas, atsakingumas, punktualumas.

Už praktikos atlikimą darbo užmokestis nėra mokamas. Ambasada neturi galimybių pasirūpinti apgyvendinimu ir kitomis su praktika ambasadoje susijusiomis išlaidomis. 

Pageidautina minimali praktikos trukmė 2 mėn.

Susidomėjusius kviečiame siųsti savo gyvenimo aprašymą ir trumpą motyvacinį laišką (lietuvių kalba) elektroniniu paštu [email protected].

Prieš kreipiantis rekomenduojame susipažinti  su Praktikos atlikimo Lietuvos Respublikos diplomatinėse atstovybėse, konsulinėse įstaigose ar atstovybėse prie tarptautinių organizacijų tvarkos aprašu.