Svarbi informacija dėl situacijos Ukrainoje

Sukurta 2022.02.24 / Atnaujinta 2022.06.28 13:54

Konsulinė informacija Ukrainoje esantiems Lietuvos piliečiams

   +370 5 236 2444

Informacija dėl Lietuvos piliečių, lietuvių kilmės asmenų, asmenų, pagal Lietuvos Respublikos pilietybės įstatymą turinčių teisę atkurti Lietuvos pilietybę ir jų šeimos narių perkėlimo iš Ukrainos į Lietuvą

   [email protected]
   +380 (67) 924 04 42, +380 (67) 924 04 27

Oficialios paramos Ukrainai įgyvendinimą koordinuoja Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarija.
Maloniai prašome Lietuvos institucijas, savivaldybes, asociacijas oficialius Ukrainos institucijų, įstaigų ir organizacijų prašymus dėl paramos siųsti el.paštu:

  [email protected]

Pasirinkite temą

Sekite URM naujienas

   

 

Susijusios naujienos Visos naujienos »
IMG_0747.JPEG

Birželio 13 dieną Ženevoje prasidės keturias savaites truksianti jubiliejinė 50-oji Jungtinių Tautų (JT) Žmogaus teisių tarybos (ŽTT), kurios nare yra Lietuva, sesija. Tai bus pirmoji sesija po Rusijos narystės Taryboje suspendavimo, Rusija joje dalyvaus stebėtojos teisėmis. Rusijos agresija Ukrainoje ir jos pasekmės išliks svarbiausiu Lietuvos prioritetu šioje sesijoje.  

Situacija Ukrainoje » Daugiašaliai santykiai » Ministerijos naujienos »
M.Adomenas UN SC 1.png

Gegužės 19 dieną užsienio reikalų viceministras Mantas Adomėnas dalyvavo Jungtinių Tautų (JT) Saugumo Tarybos aukšto lygio atviruosiuose debatuose dėl konfliktų ir pasaulinio maisto saugumo, kuriuose pasisakė Lietuvos, Estijos ir Latvijos vardu. Atviriesiems debatams pirmininkavo Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) valstybės sekretorius Anthony Blinken.

Situacija Ukrainoje » Ministerijos naujienos »
Viceministras M. Adomenas JT.jpg

Gegužės 18 dieną užsienio reikalų viceministras Mantas Adomėnas Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) kvietimu, dalyvavo aukšto lygio renginyje dėl pasaulinio maisto saugumo.

Situacija Ukrainoje » Atstovybių naujienos »
BV UR ministrai Kijeve.jpeg

Gegužės 6 dieną užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis lankosi Kijeve, kur kartu su Estijos ir Latvijos užsienio reikalų ministrais Eva-Maria Liimets ir Edgaru Rinkevičiumi susitiko su Ukrainos Prezidentu Volodymyru Zelenskiu ir Ukrainos užsienio reikalų ministru Dmytro Kuleba.

Situacija Ukrainoje » Dvišaliai santykiai » Užsienio reikalų ministro veikla »
IMG_1228(1).jpg

Gegužės 4 dieną Lietuvos nuolatinis atstovas prie Jungtinių Tautų (JT) biuro ir kitų tarptautinių organizacijų Ženevoje ambasadorius Darius Staniulis susitiko su Tarptautinio Raudonojo Kryžiaus komiteto (TRKK) prezidentu Peter Maurer. Susitikimo metu aptarta Rusijos agresija Ukrainoje ir TRKK veikla.

Situacija Ukrainoje » Atstovybių naujienos »
DSC_9749.jpg

Balandžio 20 dieną užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis dalyvavo Rygoje, Latvijoje, vykusiame Baltijos valstybių ir Vokietijos užsienio reikalų ministrų susitikime kartu su Latvijos užsienio reikalų ministru Edgaru Rinkevičiumi, Estijos užsienio reikalų ministre Eva-Maria Liimets ir Vokietijos užsienio reikalų ministre Annalena Baerbock.

Situacija Ukrainoje » Užsienio reikalų ministro veikla » Daugiašaliai santykiai » Ministerijos naujienos »