Temos Žymėti visus

Skelbimai Spausdinti RSS
Rodyti nuo iki
Archyvas »
Lietuvos Nuolatinė Atstovybė Europos Sąjungoje kviečia studentus atlikti praktiką 2023 m. su galimybe gauti stipendiją pagal „ERASMUS+“ praktikos programą Įkelta2022.10.11

Siūlomos praktikos sritys:

ES kultūros politika, audiovizualiniai ir žiniasklaidos reikalai, kultūrinis bendradarbiavimas, ES prekybos politika, ES užsienio politika, ES plėtra, gynyba ir saugumas, Rytų kaimynystės politika, žmogaus teisės bei pasirengimas Europos horizonto programos, kuri yra didžiausia mokslinių tyrimų ir inovacijų programa pasaulyje, tarptautiniam vertinimui.

Reikalavimai kandidatams:

  • Kandidatai turi būti baigę ne mažiau kaip 2 studijų kursus arba baigę aukštąją mokyklą ne daugiau kaip prieš 2 metus iki stažuotės pradžios;
  • Mokėjimas naudotis MS Windows taikomosiomis programomis;
  • Būtinos geros lietuvių ir anglų kalbos žinios, prancūzų kalbos mokėjimas- privalumas;
  • Sugebėjimas analitiškai įvertinti, atrinkti ir raštu pateikti informaciją lietuvių ir anglų kalbomis.

Praktikos trukmė:

Praktikos minimali trukmė- 2 mėnesiai, prioritetas teikiamas studentams aplikuojantiems ilgesniam laikotarpiui. Rekomenduojama praktikos trukmė 4- 6 mėnesiai. Praktikos pradžia- vasario arba kovo mėn. Pagal susitarimą galimi ir kiti pradžios terminai.

Praktikos metu:

  • Įgysite praktinių žinių ir gebėjimų tarptautinių santykių srityje;
  • Pagilinsite žinias apie Europos Sąjungos politikų formavimą;
  • Susipažinsite su Lietuvos atstovavimo Europos Sąjungoje specifika;
  • Pasisemsite naudingos informacijos studijų baigiamiesiems darbams.

Už praktikos atlikimą darbo užmokestis nėra mokamas. Dėl stipendijos pagal pagal „ERASMUS+“ praktikos programą reikia pasidomėti patiems.

Susidomėjusius praktika atstovybėje, prašome atsiųsti savo gyvenimo aprašymą ir motyvacinį laišką adresu: [email protected], likus mažiausiai 3 mėnesiams iki planuojamos praktikos ar stažuotės pradžios.

Prieš kreipiantis taip pat rekomenduojame susipažinti su „Praktikos ir stažuočių atlikimo Lietuvos Respublikos diplomatinėse atstovybėse, konsulinėse įstaigose ir atstovybėse prie tarptautinių organizacijų tvarkos aprašu“.

Kraunami skelbimai