Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

G. Landsbergis: JAV verslas vertina Lietuvos politinę laikyseną

Sukurta 2021.09.17 / Atnaujinta 2021.09.17 09:51
   G. Landsbergis: JAV verslas vertina Lietuvos politinę laikyseną
   G. Landsbergis: JAV verslas vertina Lietuvos politinę laikyseną
   G. Landsbergis: JAV verslas vertina Lietuvos politinę laikyseną

   Rugsėjo 16 dieną Vašingtone viešintis užsienio reikalo ministras Gabrielius Landsbergis susitiko su Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) įmonėmis, atstovaujančiomis gynybos, finansinių paslaugų, kibernetinio saugumo, biotechnologijų ir farmacijos, žmogiškųjų išteklių vadybos sektoriams. Šios įmonės jau vykdo arba planuoja veiklą Lietuvoje.

   „JAV verslas labai vertina Lietuvos politinę laikyseną. Vertybėmis grįsta, intensyvi ir artima transatlantinė partnerystė yra geriausias garantas tolimesnei ir mūsų verslo ryšių plėtrai“,  - po susitikimo sakė ministras G. Landsbergis.

   Pasak ministro, JAV yra strateginė Lietuvos partnerė daugelyje sričių – užtikrinant saugumą regione, bendradarbiaujant NATO, plėtojant inovacijas ir ekonomines verslo partnerystes.

   „Jaučiame nuolatinę politinę ir ekonominę paramą iš JAV partnerių. Susitikime su JAV kompanijomis pabrėžiau, kad Lietuva siekia ir toliau didinti prekybos apimtis su JAV, skatinti abipuses investicijas ir stiprinti verslo bendradarbiavimą  ypač inovatyviuose, aukštą pridėtinę vertę kuriančiuose ekonomikos sektoriuose. Jau kitą savaitę Lietuvoje viešės JAV verslo delegacija“, –  kalbėjo G. Landsbergis.

   Renginyje dalyvavo „Thermo Fisher Scientific“, „Lockheed Martin“, „Eli Lilly“, „Bell/Textron“, „Oshkosh Defense“, „Sempra Energy“, „Strategic Staffing Solutions“, „Exxon Mobil“, „Moody’s“, „Motorola Solution“ atstovai.

   Lietuvos-Amerikos verslo tarybos įmonių delegacija Lietuvoje lankysis rugsėjo 22-23 dienomis.

   Šiandien užsienio reikalų ministras G. Landsbergis susitiks su JAV Baltųjų rūmų pareigūnais, dalyvaus analitinio centro „The German Marshall Fund“ renginyje.