Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Artimiausi renginiai

Naujienos Spausdinti RSS

Lietuva skyrė lėšų humanitarinei pagalbai Palestinos pabėgėliams

Sukurta 2020.05.04 / Atnaujinta 2020.05.04 16:29

Lietuvos užsienio reikalų ministerija skyrė 50 tūkst. eurų humanitarinei pagalbai Palestinos pabėgėliams kovoje su COVID-19.

Šiais veiksmais solidarizuojamasi su tarptautine bendruomene ir prisidedama prie 2020 metų Jungtinių Tautų pagalbos ir darbų agentūros Palestinos pabėgėliams Artimuosiuose Rytuose (UNRWA) paskelbto humanitarinių poreikių plano įgyvendinimo ir COVID-19 pandemijos padarinių žalos minimizavimo. Bendra poreikių suma siekia 453,27 mln. JAV dolerių.

Palestinos pabėgėlių humanitarinė krizė yra tęstinė ir viena seniausių pasaulyje, o specialiai šiam atvejui įsteigta UNRWA šiuo metu padeda 5,6 mln. Palestinos pabėgėlių Artimuosiuose Rytuose. Lietuva humanitarinei pagalbai 2020 metais jau skyrė 300 tūkst. eurų, iš kurių didžioji dalis – kovai  su COVID-19. 

Susijusios naujienos Visos naujienos »
bv.jpg

Kovo 28 dieną Lietuvos ryšių su Palestina biuro vadovas Bertas Venckaitis susitiko su Palestinos moterų reikalų ministre Dr. Amal Hamad.

Dvišaliai santykiai » Atstovybių naujienos »
fot.jpg

Kovo 18 dieną Lietuvos ryšių su Palestina biuro vadovas Bertas Venckaitis su Palestinos kultūros ministru Dr. Atefu Abu Saifu aptarė Lietuvos ir Palestinos bendradarbiavimą kultūros srityje.

Dvišaliai santykiai » Atstovybių naujienos » Istorinė, kultūros diplomatija »
su PM.jpg

Sausio 11-12 dienomis Lietuvos  ryšių su Palestina biuro vadovas Bertas Venckaitis susitikimuose su Palestinos ministru pirmininku Mohammadu Ishtayyehu ir užsienio reikalų viceministre Amal Jadou aptarė dvišalio bendradarbiavimo stiprinimą.

Dvišaliai santykiai »

Lietuvos užsienio reikalų ministerija skyrė 17 tūkst. eurų humanitarinei pagalbai Palestinai. Lėšos bus pervestos Tarptautiniam Raudonojo Kryžiaus komitetui.

Dvišaliai santykiai »
DSC_0332.jpg

Birželio 23 dieną Užsienio reikalų ministerijos politikos direktorė Raimonda Murmokaitė dalyvavo Jungtinių Tautų (JT) Palestinos pabėgėlių paramos ir darbo agentūros (UNRWA) aukšto lygio vaizdo konferencijoje, kurią organizavo Švedijos vystomojo bendradarbiavimo ir Jordanijos užsienio reikalų ministerijos. Konferencija buvo skirta sutelkti šalis donores, siekiant įveikti COVID-19 pandemijos sukeltus iššūkius ir sumažinti agentūros biudžeto lėšų trūkumą.

Daugiašaliai santykiai »