Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

SVARBU!!!! Dėl situacijos Vokietijos – Lenkijos pasienyje PAPILDYTA

Sukurta 2020.03.16 / Atnaujinta 2020.03.18 12:45
  SVARBU!!!! Dėl situacijos Vokietijos – Lenkijos pasienyje PAPILDYTA

  Kovo 17 d. traukinys iš Frankfurt/Oder į Lietuvą išvyks 14 val. (Vokietijos laiku). Keltas iš Sassnits (Zasnico) jūrų uosto išplauks 22 val.

  Daugiau informacijos  →

  Traukinio išvykimas dėl automobilių kamščių pavėlintas ir lauks keleivių iki 14 val. (Vokietijos laiku)!

  Sekite naujienas LR ambasados Vokietijoje FB paskyroje

  ***** 

  1. Per Lenkiją organizuotu konvojumi praleidžiami autobusai ir mikroautobusai  - sienos kirtimas numatytas Świecko pasienio punkte;
  2. Lengvieji automobiliai per Lenkiją vykti negalės.  Automobiliai turi vykti į Frankfurto prie Oderio centrinę geležinkelio stotį. Visi automobilių keleiviai (išskyrus vairuotoją) turi išlipti stotyje, kur jų nuo kovo 17 dienos, 14.00 val. Vokietijos laiku lauks specialus traukinys (650 vietų).
  3. Lengvieji automobiliai (be keleivių) turi atvykti į Sassnits (Zasnicas) jūrų uostą iki kovo 17 dienos 15 val. Vokietijos laiku,  kur jie bus plukdomi keltu į Klaipėdą (250 vietų automobiliams +250 vietų vairuotojams) (keleiviai turi likti Frankfurto prie Oderio centrinėje geležinkelio stotyje);
  4. Visiems kertantiems sieną bus vykdoma medicininė patikra. Į Lenkijos teritoriją bus įleidžiami tik asmenys, neturintys aiškių ligos simptomų.

  *****

  Papildymas: Daugiau detalių dėl kelionės iš Vokietijos – Lenkijos pasienio į Lietuvą

  1. Per Lenkijos Świecko pasienio punktą planuojama praleisti 6 konvojus (2-3 būtinieji sustojimai – maistui, kurui).
  2. Traukinys iš Frankfurto prie Oderio (Frankfurt-an-der-Oder) centrinės geležinkelio stoties (Main Station) vyks į Kauną. Prioritetas bus teikiamas vaikams ir šeimoms. Pranešama, kad traukiniuose nebus maitinimo ir prašoma iš anksto pasirūpinti maistu. Traukinys važiuos per Lenkiją be sustojimų.
  3.  Kelto išvykimas planuojamas 22 val., kovo 17 dieną Kelionės trukmė – 18 val. (keltas priklauso linijoms BALTIVIA)
  4. Į uostą keltas atplauks apie 16:00
   Išplaukti planuojama 22:00
   Uoste yra tik viena krantinė, tad rasti bus nesudėtinga
  Susijusios naujienos Visos naujienos »

  Gegužės 20 dieną Lietuvos Vyriausybė priėmė sprendimą skirti 100 tūkst. eurų Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) Pensilvanijos valstijai. Už skirtas lėšas bus perkamos Lietuvoje pagamintos apsaugos priemonės šios valstijos medikams bei kitų kasdien žmonių gyvybes gelbėjančių tarnybų darbuotojams.

  Dvišaliai santykiai »
  DSC_4550.jpg

  Gegužės 14 dieną iš Lietuvos į Armėniją, Moldovą ir Sakartvelą išvyksta Lietuvoje pagamintos apsaugos priemonės, reikalingos kovai su COVID-19. Gegužės 13 dieną humanitarinis krovinys taip pat iškeliavo į Ukrainą.

  Vystomasis bendradarbiavimas ir parama demokratijai »

  Gegužės 13 dieną ministras Linas Linkevičius telefonu kalbėjo su Portugalijos užsienio reikalų ministru Augustu Santosu Silva. Ministrai aptarė savo šalyse taikomas karantino priemones.

  Dvišaliai santykiai »

  Gegužės 13 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius telefonu kalbėjosi su Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) generaliniu sekretoriumi Tedru Adhanomu Ghebreyesu. Pokalbio metu aptartos kovos su COVID-19 pandemija aktualijos, Taivano dalyvavimas PSO bei galimas pakvietimas į Pasaulio sveikatos asamblėjos susitikimą gegužės 18 dieną.

  Daugiašaliai santykiai »

  Nuo gegužės 13 dienos, gavusi Lietuvos Vyriausybės leidimą, reguliarius skrydžius Frankfurto prie Maino (Vokietija) kryptimi iš Vilniaus atnaujina „Lufthansa“ oro bendrovė. Bendrovė dėl skrydžių atnaujinimo leidimo Vyriausybės nustatyta tvarka kreipėsi dar balandžio 7 dieną.

  Konsulinės naujienos »

  Baigus visas reikalingas diplomatines procedūras, Lietuva oficialiai įsitraukia į naujai Japonijos mokslininkų sukurto vaisto „Avigan“ klinikinius tyrimus. Tikimasi, kad šis naujasis vaistas padės įveikti COVID-19 ir sustabdyti jo plitimą.

  Dvišaliai santykiai »