Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Artimiausi renginiai

Naujienos Spausdinti RSS

Viceministras M. Adomėnas Kijeve su Ukrainos pareigūnais aptarė dvišalį bendradarbiavimą ir regiono aktualijas

Sukurta 2021.06.10 / Atnaujinta 2021.06.10 17:34
  Viceministras M. Adomėnas Kijeve su Ukrainos pareigūnais aptarė dvišalį bendradarbiavimą ir regiono aktualijas

  Birželio 10 dieną užsienio reikalų viceministras Mantas Adomėnas vizito Kijeve (Ukraina) metu susitiko su Ukrainos prezidento patarėju Ihoru Zhovkva ir užsienio reikalų ministro pavaduotoju Vasylu Bodnaru.

  Susitikime su Ukrainos prezidento patarėju užsienio politikai Ihoru Zhovkva aptartas Ukrainos  Europos ir Euroatlantintės integracijos kelias, Rytų partnerystės iniciatyva, pasirengimas Vilniuje liepos 7-8 d. vyksiančiai IV-ajai Ukrainos reformų konferencijai.

  Lietuvos ir Ukrainos užsienio reikalų viceministrai kalbėjosi apie dvišalių santykių aktualijas, transatlantinį bendradarbiavimą, aptarė tebesitęsiančią Rusijos agresiją Ukrainoje ir Aliaksandro Lukašenkos režimo vykdomas represijas prieš Baltarusijos žmones.
  M. Adomėnas pakvietė V. Bodnarą apsilankyti Vilniuje.

  Vizito Kijeve metu viceministras M. Adomėnas taip pat dalyvavo Lietuvos ir Lenkijos ambasadų organizuotame Abiejų Tautų Respublikos Gegužės 3-iosios Konstitucijos 230-osioms metinėms skirtame renginyje.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  Random 1.jpg

  Šiandien, gruodžio 2 dieną, įsigalioja naujas Europos Sąjungos (ES) ribojamų priemonių paketas, kuriame yra  28 fiziniai ir juridiniai asmenys (17 asmenų ir 11 įmonių), prisidėję prie neteisėtos migracijos organizavimo politinio spaudimo tikslais bei represijų prieš Baltarusijos žmones organizavimo.

  Ministerijos naujienos » Europos Sąjunga »

  Lapkričio 15 dieną Briuselyje užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis dalyvaus Europos Sąjungos (ES) Užsienio reikalų taryboje, kurioje numatoma aptarti situaciją ES ir Baltarusijos pasienyje, taip pat Vakarų Balkanuose ir Sahelyje. 

  Užsienio reikalų ministro veikla » Daugiašaliai santykiai »
  20211109 Minister Landsbergis visits ministre actuel est Jean-Yves Le Drian in Paris 850_3917 Photo Ludo Segers.jpg

  Vėlų lapkričio 9 dienos vakarą užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis, lankydamasis Paryžiuje, susitiko su Prancūzijos užsienio reikalų ministru Jean-Yves Le Drian.

  Dvišaliai santykiai » Užsienio reikalų ministro veikla »
  Copy of Klauskite konsulo.png

  Lapkričio 4 dieną Lietuva kartu su 34 kitomis Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos (ESBO) valstybėmis, reaguodamos į tebesitęsiančius grubius žmogaus teisių pažeidimus Baltarusijoje ir Aliaksandro Lukašenkos režimo vykdomą neteisėtos migracijos instrumentalizavimą, Nuolatinės tarybos posėdyje inicijavo ESBO Vienos mechanizmą.

  Daugiašaliai santykiai » Atstovybių naujienos »

  Rugpjūčio 5 dieną vykusiame Europos saugumo bendradarbiavimo organizacijos (toliau - ESBO) Nuolatinės tarybos posėdyje Lietuva atmetė Baltarusijos teiginius, kad Baltarusija nėra atsakinga už migracijos krizę.

  Dvišaliai santykiai » Daugiašaliai santykiai » Naujienos »

  Liepos 23-osios vakarą Užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis informavo Europos Komisijos (EK) viceprezidentą, ES vyriausiąjį įgaliotinį užsienio ir saugumo politikai Josepą Borellį apie naujausias Baltarusijos provokacijas ES ir Lietuvos atžvilgiu.

  Dvišaliai santykiai » Europos Sąjunga »