Temos Žymėti visus

Skelbimai Spausdinti RSS

Atranka į stebėjimo pareigūno pareigas ESBO Specialiojoje stebėjimo misijoje Ukrainoje

Sukurta 2021.04.22 / Atnaujinta 2021.04.30 15:14

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministro 2020 m. spalio 28 d. įsakymo Nr. V-315 „Dėl Pretendentų atrankos į civilines tarptautines arba Europos Sąjungos misijas ar operacijas tvarkos aprašo patvirtinimo“ (toliau – Įsakymas) 14 punktu, skelbiama atranka į stebėtojo pareigūno pareigas (skelbimas) ESBO Specialiojoje stebėjimo misijoje Ukrainoje (toliau – OSCE SMM).

Atsižvelgiant į Užsienio reikalų ministerijos 2021 m. balandžio 21 d. išvadą, iš Užsienio reikalų ministerijai tam tikslui skirtų Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto asignavimų galės būti padengtos Asmenų delegavimo į tarptautines ir Europos Sąjungos institucijas ar užsienio valstybių institucijas įstatyme numatytos išlaidos, susijusios su dviejų Lietuvos ekspertų delegavimu į OSCE SMM.

Kandidatai, atitinkantys pareigybei keliamus reikalavimus ir ketinantys dalyvauti atrankoje, privalo iki 2021 m. gegužės 5 d. 12:00 (Lietuvos laiku) elektroniniu paštu [email protected] (tema: OSCE SMM) atsiųsti Užsienio reikalų ministerijai: 

1) pretendento pasirašytą ir suderintą su deleguojančios institucijos vadovu prašymą (prašymo forma);

2) užpildytą užsienio reikalų ministro patvirtintos formos deklaraciją dėl atitikties nepriekaištingos reputacijos reikalavimams (pridedama);

3) gyvenimo aprašymą anglų kalba (Europass CV);

4) motyvacijos laišką lietuvių kalba (ne daugiau kaip 1 lapas), pasirašytą pretendento;

Informuojame, kad vadovaujantis Įsakymo 13 punktu, pretendentai bus kviečiami į posėdį pokalbiui nuotoliniu būdu (per MS Teams programą). Atrankos komisijos posėdis planuojamas 2021 m. gegužės 10 d.